Dünya Kupası elemelerinde İngiltere vs Andorra

İngiltere, Pazar günkü Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Andorra’ya karşı oynayacak.

İngiltere — Andorra maçının tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu 2021 bulunabilir.

İngiltere

İngiltere, Avrupa’nın Macaristan’a karşı başarısı olan km 0: 4 eleme turnuvasının sonucunu tekrarlamak için çaba gösterecek.

O maçta İngiltere Milli Takımı, topun sahipliğinin %64’ünü ve 8 golle gole karşı 12 vuruş gerçekleştirdi. İngiltere milli takımında rahim Sterling (55 dakika), Harry Kane (63 dakika), Harry Maguire (69 dakika) ve Declan Rice (87 dakika) puan aldı. Öte yandan Macaristan, hedefe 4 darbe indirirken, 1’i de hedefe çarptı.

Son sonuçları, İngiltere’nin savunmasında her şeyin plana göre gittiği gerçeğine ışık tutuyor. İngiltere rakibine çok az şey verdi ve son altı karşılaşmalarında attığı toplam gol sayısı 2 oldu.

Andorra

Andorra, Dünya Kupası elemelerinden 2-0 sonra oyuna girecek — Avrupa, önceki maçında San Marino’yu yenecek.

O maçta Andorra topun %54’ünü elinde tutmayı başardı, hedefe 16 vuruş, hedefe 5 vuruş yaptı. Andorra’nın golü Vales’di (18’, 24′). Öte yandan San Marino, 2’si hedefe isabet eden hedefe 15 darbe aldı.

Andorra forvetleri, son 6 maçında attığı goller için mücadele ederek kötü bir skor kaydetti-sadece 4. Bu maçlarda Andorra, rakiplerinin toplam gol sayısının 12’ye eşit olduğunu da gördü. Böyle bir model garanti edilmez. yine de bir sonraki oyuna.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, İngiltere’nin andorra’yla karşılaştığında doğru golleri alma olasılığı daha yüksektir, ki bu da kendi başına gol atması zor olabilir.

Her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra bunun 2-0’lık bir skorla İngiltere’nin oldukça rahat bir avantajı olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: