Dünya Kupası elemelerinde İskoçya vs Ukrayna maçının tahmini

Ukrayna, Çarşamba günü, Avrupa Dünya Kupası’nın İskoçya ile gelecek eleme maçına yaklaşma zamanı geldiğinde savaşacak.

İskoçya – Ukrayna maçının tüm tahminleri, kullanıcı anket sonuçları ve istatistikleri betin bonus kodu (artı maç başına en iyi oranlar) sunulmaktadır.

İskoçya

İskoçya, Avusturya’ya karşı Uluslararası Dostluk Maçlarında 2-2’lik bir sonucun ardından bu maça çıkıyor.

İskoçya, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atmayı bırakmıyor, gol atmayı bırakmıyor.

Bu süre zarfında toplam 5 gol atarken toplam 11 gol attılar. Yakında bu trendin bu oyunda devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

Ukrayna

Ukrayna, WC — Avrupa eleme turnuvasının bir önceki maçında Bosna’ya karşı 0-2 kazandıktan sonra devreye giriyor.

O maçta Ukrayna% 57’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan hedefe 15 vuruş yaptı. Ukrayna milli takımının bir parçası olarak goller Alexander Zinchenko (58′) ve Artyom Dovbyk (79′) tarafından atıldı. Öte yandan Bosna, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 7 darbe indirdi.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Ukrayna son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 6 gol atmasına izin verdi. Ukrayna’nın arkasında mükemmel olmaktan uzaktı.

Takım Haberleri: İskoçya

İskoçya’nın 3-4-3 sisteminde oynayacağı anlaşılıyor: Craig Gordon, Jack Hendry, Grant Hanley, Liam Cooper, Stephen O’donnell, Scott Mctominay, Callum Mcgregor, Andrew Robertson, John Mcginn, Lyndon Dykes ve Ryan Christie.

Takım haberleri: Ukrayna

Andrei Pyatov, Alexander Karavaev, Ilya Zabarny, Nikolai Matvienko, Vitaly Nikolenko, Ruslan Malinovsky, Taras Stepanenko, Alexander Zinchenko, Andrei Yarmolenko, Roman Yaremchuk ve Victor Tsygankov: «Zhovto-Blakitity’nin 4-3-3’lük bir düzenlemeyle oyuna başlaması muhtemel olduğuna inanıyoruz.

Tahmin

Ukrayna’nın en az bir kez gol atması gerektiğini düşündüğümüz İskoçya takımına karşı gol atmak için iyi bir oyun göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle tahminimiz, 90’ıncı yarının sonunda İskoçya’nın 1-0 üstünlüğüyle iyi bir savaştır.

İlginç bir oyun olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: