Dünya Kupası elemelerinde İspanya — İsveç maçının tahmini

Dünya Kupası Pazar elemeleri. Avrupa’da İspanya İsveç ile buluşacak.

İspanya – İsveç oyunuyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz tamamen 1xbet promosyon kodu 2021 (artı oyunun en iyi oranları) görülebilir.

İspanya

İspanya, Dünya Kupası’nın 0: 1 eleme turnuvasından sonra Avrupa’nın Yunanistan’a karşı kazandığı zaferden sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta İspanya’nın topun% 73’ü topa sahipti ve 12 gol attı, 3 gol attı. İspanya milli takımının en başarılı oyuncusu Pablo Sarabia (26 ‘) oldu. Öte yandan Yunanistan’ın 3 gol atması, 1 gol atması gerekiyordu.

İspanya’nın son 6 maçında oynamak için dışarı çıktıkları her defasında skorla ilgili bir sorunu yoktu.

Bu süre zarfında 11 gol saydılar, attığı gol sayısı ise 6’dır. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmadığını yakında göreceğiz.

İsveç

Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Gürcistan’a karşı önceki oyunlarındaki yenilgiden sonra İsveç, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta İsveç’in %59’unun topa sahip olduğu, 20’sinin kaleye attığı, 8’inin de kaleye attığı gol vardı. Öte yandan Gürcistan’ın hedefinde 10 tane atış vardı, bunlardan 6’sı hedefe doğru atıldı. Khvich Kvaratskhelia (61 ‘, 77’) Gürcistan için kendini ayırdı.

Son yarım düzine maçta İsveç milli takımı 11 gol attı. İsveç de bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu maçlar için savunucuları, kalelerine 6 gol atıldığını gördüler.

Yüz yüze

17.11.2007 tarihinden itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, İspanya’nın bunlardan 3’ünü, İsveç’in ise 2 beraberlik sayısıyla 1 kazandığını gösteriyor.

Bu maçlarda aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 10’u La Furia Roja’yı, 4’ü de Blagult’u attı. Bu maç başına ortalama 2.33 gol.

Bu takımlar arasındaki bir önceki düello, final skoru İsveç’in 2-1 İspanya olduğu Avrupa Dünya Kupası elemelerinin dördüncü maçı olan 02.09.2021’in bir parçası olarak gerçekleştirildi.

O maçta İsveç’in% 26’sı topa sahipti, 6 gol attı, 4 gol attı. Goller Alexander Isak (6 ‘) ve Victor Claesson (57′) tarafından atıldı.

Öte yandan İspanya, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 12 atış yaptı. Carlos Soler (5 ‘) attı. Hakem Anthony Taylor’dı.

💡 Tahmin

İsveç’in, bu oyunun birçok yönünü kontrol edecek gibi görünen İspanya milli takımına karşı bir gol atmak için harika bir futbol oynaması gerektiği oldukça açık.

90 dakikanın sonunda İspanya için çok doğru bir 3-0 galibiyet puanı bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: