Dünya Kupası elemelerinde Kanada’nın Jamaika’ya karşı tahmini

Kanada, Kuzey ve Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Pazar günü Jamaika ile mücadele edecek.

Kanada — Jamaika maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranların yanı sıra 1xbet promosyon kodu nasıl alınır sunulmaktadır.

Kanada

Kanada, Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Kosta Rika’ya karşı son maçında 1-0 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç elde etmek isteyecektir.

Kanada’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönem için goller ayrılırsa rakipler toplam 2 gol, Kanada ise 9 gol attılar. Bununla birlikte, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Jamaika

Önceki maçta Jamaika, Dünya Kupası elemeleri maçında El Salvador’la 1-1 berabere kaldı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Jamaika son 6 maçının 6’sında gol attı ve toplam rakipler 11 gol attı. Savunma açısından Jamaika çok başarılı olmadı.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Kanada’nın Jamaika ile oynadıklarında bir kereden fazla puanlama şansı yaratmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğuna inanıyoruz, ki bu da kendi golünü atarak buna karşı olacak.

Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında Kanada’nın 2-0’lık oldukça rahat bir galibiyetini görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: