Dünya Kupası elemelerinde Kanada’ya karşı Panama

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir sonraki maçında Kanada Çarşamba günü Panama ile mücadele edecek.

Bugün için 1xbet promosyon kodu 2021 giriş, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere Kanada — Panama maçına ilişkin tüm tahminleri, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketlerini göstermektedir.

İçindekiler
  1. Kanada
  2. Panama
  3. Tahmin

Kanada

Kanada, Kuzey ve Kuzey Amerika ile Jamaika’ya karşı Dünya Kupası elemelerinde 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça girecek.

Kanada’nın skorla ilgili bir sorunu yoktu: Son 6 maçta yüzde yüz vurdular.

Bu süre zarfında 9 puan almayı başardılar, sadece 5’i kaçırdılar.

Panama

Panama, 1-0 Dünya Kupası elemelerinin ardından bu maça çıkacak – Kuzey ve Kuzey Amerika bir önceki maçında ABD’ye karşı galip geldi.

Panama savunucularının başarılı performansları dizisi, önceki 6 çıkışından 3’üne karşı «karşı golleri» ni sonuçlandırdı. Aynı dönemde kendilerine attığı gol sayısı 7’dir. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyebilir.

Tahmin

Bize göre, Kanada birçok gol noktasını gerçekleştirebilir.

Bununla birlikte, Panama’nın ateş etme fırsatlarını elde etmesi kolay olmayacak, ancak zaman zaman bir tehlike oluşturacaklarından çok daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Kanada için oldukça uygun bir 3: 1 marjı sunuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: