Dünya Kupası elemelerinde Kuzey İrlanda — İtalya maçının tahmini

Pazartesi günü, Kuzey İrlanda’nın İtalya ile oynayacağı Avrupa Dünya Kupası elemeleri planlanıyor.

Kuzey İrlanda — İtalya maçıyla ilgili tüm kullanıcı tahminleri, istatistikleri ve anket sonuçlarımız son maçın oranlarıyla birlikte 1xbet bonus gösterilmiştir.

Kuzey İrlanda

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Kuzey İrlanda, Avrupa’nın 1: 0 eleme maçlarında Litvanya’ya karşı kazandığı zaferden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Kuzey İrlanda, topun% 65’ini elinde tutmayı başardı ve 5’i hedefe doğru 15 atış yaptı. Litvanya hedefe 7, hedefe 3 isabet etti.

Önceki 6 maçta Kuzey İrlanda’dan Ian Baraklaf milli takımı toplamda 6 kez gol yedi – maç başına ortalama 1 gol attı.

İtalya

İtalya daha önce İsviçre ile Avrupa Kupası elemeleri maçında 1-1 berabere kaldı.

Bu oyunda İtalya, topun sahipliğinin% 64’ünü ve hedefe 4 isabetle 11 vuruşunu gerçekleştirdi. İtalya milli takımının en başarılı oyuncusu Giovanni Di Lorenzo (36 ‘) oldu. İsviçre, 2’si hedefe isabet eden hedefe 10 darbe indirdi. Sylvan Widmer (11 ‘) İsviçre milli takımı için kendini ayırdı.

Önceki 6 maçta İtalya’nın milli takımı Roberto Mancini’nin 10 golü kutlamak için bir sebebi vardı, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 1.67’dir.

Yüz yüze

Bu ikisinin katıldığı ligin önceki maçı, İtalya’nın Kuzey İrlanda’da 2-0’lık bir skorla sona erdiği Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 1. gününde 25.03.2021 tarihinde yapıldı.

Bu maçta İtalya, topun sahipliğinin % 66’sını ve 5’i hedefe isabet eden 13 vuruşunu gerçekleştirdi. Gol yazarları Domenico Berardi (14 dakika) ve Ciro Immobile (38 dakika) idi.

Öte yandan Kuzey İrlanda, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 8 vuruş yaptı. Ali Palabıyık tarafından yargılandı.

✨ Tahmin

Kuzey İrlanda’nın İtalya’nın bu kadrosuna karşı gol atma fırsatına sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak tek bir gol muhtemelen yeterli değil.

90 dakika sonra İtalya’nın zaferini 1: 2’lik hafif bir farkla görüyoruz. Onun oldukça düz olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: