Dünya Kupası elemelerinde Meksika’nın Panama’ya karşı tahmini

Panama Perşembe günü hizmete girecek ve Kuzey ve Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin Meksika’ya karşı gelecek maçı için hazırlanıyor.

Meksika — Panama maçına ilişkin tüm kullanıcı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu girişinde ve güncel oranlarda gösterilmiştir.

Meksika

Meksika, WC Qualifiers — N&C America’nın Kosta Rika’ya karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça giriyor.

Bu son zamanlarda Meksika’nın sıfır kaldığı nadir bir durumdu. Meksika’nın önceki 6 maçtan 5’inde 10 gol atarken attığı gollerden endişe duyacaklar.

Panama

Panama, Dünya Kupası elemelerinin ardından bu maça 3-2’lik bir skorla katılacak – Kuzey Amerika son maçında Jamaika’yı yenecek.

Bu karşılaşma öncesinde Panama, önceki 6 maçında 8 gol atarak kapıda başarılı oldu. Bu, Panama’nın aynı maçlardan 6’sında gol attıktan sonra savunmayı da geliştirebileceği gerçeğini maskelemiyor. Tabii ki, böyle bir desen mutlaka bu oyunda kalmayacaktır.

✨ Tahmin

Panama’nın, işler beklediğimiz gibi giderse, bu maçta kontrol sahibi olacak gibi görünen Meksika’nın kadrosuna karşı gol atarak başarılı olacağı açıktır.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında bunun Meksika’nın 3-0’lık galibiyet puanı olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: