Dünya Kupası elemelerinde Panama vs Jamaika tahmini

Bu yaklaşan eleme turnuvasında Panama, Pazar günü Jamaika’ya karşı kendini test edecek.

Panama – Jamaika maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu indir’de bulunabilir (artı maç başına en iyi oranlar).

Panama

Panama, Kosta Rika’ya karşı son maçında kaybettikten sonra burada zafer yollarına geri dönmeyi umuyor.

Bu, Panama’nın kaçırmadığı son oyunlarda nadir görülen bir durumdu. Panama’nın önceki 6 maçından 5’inde savunmalarının kırıldığını görmesinden ve yolda 9 gol atmasından endişe duyacaklar.

Jamaika

Son kez eleme turnuvasında Meksika’dan yenildikten sonra, Jamaika burada bir fark yaratmayı umuyor.

Jamaika’yı içeren önceki 6 maçtan 5’inde, kendileri ile rakip taraflar arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,83, The Reggae Boyz’un ortalama gol sayısı ise 0,83’tür. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda kendini göstermeyebilir.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Jamaika’nın Panama’nın bu kadrosunu kırma şansı var, ancak belki de onlara karşı attığı kadar fazla olmayacak.

Hakem son düdüğü verdiğinde Panama lehine 2-1’lik bir farkla çok yakın bir maçı izleyebiliriz. Bunun nasıl ortaya çıkacağını dört gözle bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: