Dünya Kupası elemelerinde Portekiz vs Türkiye maçının tahmini

Perşembe günü Türkiye bir sonraki testi bekliyor — Dünya Kupası elemeleri için hazırlık – Avrupa Kupası Portekiz’e karşı.

1xbet promosyon kodu 2022 Portekiz— Türkiye maçı için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimizin yanı sıra güncel oranlarımız da sunulmaktadır.

Portekiz

Portekiz, Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Sırbistan’a karşı bir önceki maçta yenilginin ardından son sonucunu burada tekrarlamak istemezdi.

O maçta Portekiz, zamanın% 43’üne sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Portekiz için gol atan tek oyuncu Renato Sanchez (2′) idi. Maçın diğer ucunda Sırbistan, 3’ü hedefe ulaşan gole 11 vuruş yaptı. Sırbistan’a Dusan Tadic (33′) ve Alexandar Mitrovic (90′) puan verdiler.

Son zaferleri, Portekiz’in savunmasında kalitenin ortaya çıktığı gerçeğini vurgulamaktadır. Portekiz cimri davrandı ve son 6 maçta kaleciden geçen gol sayısını 3’e çıkardı. Önceki sonuçlara rağmen, sadece böyle bir eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini tahmin etmek kalır.

Türkiye

Türkiye, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir önceki maçında Karadağ’ı (1:2) yendikten sonra maça çıkıyor.

Bu maçta Türkiye, zamanın yüzde 73’üne sahipti ve 8’i hedefe isabet eden gole 16 vuruş yaptı. Türkiye için goller Kerem Akturcoğlu (22′) ve Orkun Kekçu’yu (60′) attı. Karadağ hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Karadağ için Bechirai (4′) attı.

Türkiye’nin katıldığı önceki 6 maçta yüksek skorlu maçlara yatkınlığını gösteren goller, her karşılaşmada ortalama 4 gol olmak üzere 24 kez atıldı. Rakipleri bu toplamın 9’unu attı.

💡 Tahmin

Portekiz’in kesinlikle Türkiye ile olan çatışmada birden fazla gol atmak için yeterli an yaratabileceğine inanıyoruz, ki bu muhtemelen hedefin önüne geçmek için mücadele edecek.

Portekiz’in normal saatlerde 2-0’lık bir skorla kesin zaferini öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: