Dünya Kupası elemelerinde Suudi Arabistan’a karşı Japonya tahmini

Japonya, Salı günü Asya Dünya Kupası elemelerinde Suudi Arabistan’la karşılaşacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Japonya — Suudi Arabistan maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet ve maç başına en son oranlara gidin.

Japonya

Japonya, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, Dünya Kupası’nın 2-0 eleme maçları Asya’nın Çin’e karşı başarısıdır.

Son bulguları, Japonya’nın savunucularının bundan daha fazlasını yapamayacağının altını çiziyor. Japonya, son 6 maçında kalelerine atılan gol sayısının 2 olduğunu görerek rakibine çok az şey verdi.

Suudi Arabistan

Suudi Arabistan, 1-0 WC kalifikasyonunun ardından maça çıkacak – Asya, Umman’ı son maçında yenecek.

Suudi Arabistan’ın katıldığı önceki altı karşılaşmadan 5’inde, rakip takımlarla aralarında nispeten az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 1,5, KSA için ortalama gol sayısı ise 1,17’dir. Bir sonraki maçta bu eğilimin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Japonya’nın Suudi Arabistan’la karşılaştığında birden fazla gol atması muhtemeldir, bu da bir net bulmakta zorlanabilir.

Bu nedenle, bunun normal zamanlarda 2-0’lık bir skorla Japonya’nın kontrollü bir zaferi olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: