Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Mısır’ın Senegal’e karşı oyunun tahmini

Afrika Dünya Kupası elemelerinin yaklaşan maçında Mısır, Cuma günü Senegal ile buluşacak.

Mısır – Senegal maçına ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimizi ve anketimizi 1xbet turkey artı maç başına en son oranları görebilirsiniz.

Mısır

Mısır, Afrika Uluslar Kupası’nda Senegal’le (0:0) berabere kaldıktan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

O maçta Mısır, zamanın% 43’üne sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Senegal hedefe 13, 8 tanesi hedefe doğru 13 vuruş yaptı. Senegal maçı dramatik penaltı atışlarında 2-4’lük bir skorla kazandı.

Son sonuçlar, Mısır’ın arka korumasının büyük çaba sarf ettiğini gösteriyor. Mısır gollerden cimriydi: Son altı maçta kaleciden geçen gol sayısı 1 oldu.

Senegal

Senegal’in savunucularının istikrarlı maçı sayesinde son 6 maçında karşı gol sayısı 2 oldu. Bu süre zarfında kendi forvetleri 8 gol attı. Bu ilgi çekici olabilir, ancak şimdi bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemeliyiz.

✨ Tahmin

Senegal ve Mısır’ın her ikisini de iyi bir şekilde gol atabileceğine ve sonunda oldukça eşit bir oyuna gireceğine inanmaya eğilimliyiz.

Beraberlik tamamen gerçek bir olasılık gibi görünüyor, ama ne olacağını göreceğiz. Bu nedenle, bunun normal zamanlarda 1:1 berabere yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: