Dünya Kupası için Polonya — İsveç eleme maçının tahmini

Salı günü Avrupa Dünya Kupası elemeleri maçında Polonya, İsveç’ten gelen rakiplerle karşılaşacak.

Polonya – İsveç maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbet bonus (maç başına en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Polonya

Polonya, Uluslararası Dostluk Maçında İskoçya ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

Polonya, son 6 maçının yüzde yüzündeki gollerle sürekli formda.

Bu dönemde 13 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 5 oldu.

İsveç

İsveç, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin son maçında Çek Cumhuriyeti’ni 1-0 yendikten sonra oyuna giriyor.

O maçta İsveç% 57’lik bir topa sahipti ve 2’si hedefe ulaşan gole 10 vuruş yaptı. İsveç’in hesabındaki tek oyuncu Quison’du (110′). Çek Cumhuriyeti’ndeki rakipleri, 2’si hedefi vuran 10 gole çarptılar. Sonuç olarak maç ek süre içinde kararlaştırıldı ve İsveç bunu kazandı.

Son zamanlarda, İsveç’in katılımıyla yapılan maçlarda en az bir tarafın temiz kaldığı bir eğilim izleniyor. Son altı maçı analiz edersek, bunun 5 kez gerçekleştiği ortaya çıkar. Bu karşılaşmalarda rakipler 5 gol, İsveç ise 7 gol attı. Önceki sonuçları dikkate almazsak, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

Bu takımların katılımıyla ligde bir önceki karşılaşma, final skoru 3-2 İsveç- Polonya olduğunda Euro—2020 maçının 3. gününde 23/06/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün İsveç, zamanın% 33’üne sahipti ve 4’ünün gole düştüğü hedefe 11 vuruş yaptı. Emile Forsberg (2′, 59′) ve Claesson (93′) gollerini attı.

Polonya’dan gelen rakipler, 6’sı hedefe ulaşan 18 gole sahipti. Robert Lewandowski (61′, 84′) golün yazarı oldu. Yargıç Michael Oliver.

🔮 Tahmin

Bizim görüşümüze göre, İsveç’in bu Polonya takımına karşı gol atmak için yeterli gücü var, ancak bu onların diğer taraftan birkaç gol atmalarını engelleyemeyebilir.

90 dakikanın sonunda avantajın Polonya’nın arkasında olacağına inanıyoruz – 2-1. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: