Dünya Kupası kapsamında Portekiz — Sırbistan maçının tahmini

Dünya Kupası Pazar elemeleri. Avrupa maçlarının programında Portekiz ve Sırbistan’la buluşacağız.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Portekiz — Sırbistan maç istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus kodu indir’e gidin.

Portekiz

Portekiz, Dünya Kupası elemelerinin 0: 0’sından sonra bu oyuna girecek — İrlanda’ya karşı Avrupa berabere kalacak.

Portekiz’in bu maçında% 51’lik bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaşan 12 gol attı. İrlanda hedefe 12 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Portekiz’in katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol atıldı. Rakip taraflar bu maçlarda 3 kez gol atarken, Portekiz toplamda 16 gol attı.

Sırbistan

Sırbistan, Dünya Kupası 3: 1 eleme turnuvasının ardından bu mücadeleye girdi — Avrupa bir önceki maçta Azerbaycan’ı yenerek kazandı.

Bu maçta Sırbistan% 57’lik bir topa sahipti, 21’lik bir gole ve 11’lik bir hedefe sahipti. Sırbistan için goller Dusan Vlahovic (30 ‘, 52’) ve Dusan Tadic (83 ‘) tarafından atıldı. Azerbaycan hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Emin Mahmudov (45 ‘) Azerbaycan milli takımının golcüsü oldu.

Sırbistan’ın savunucularının çok etkili eylemleri dizisi, genel olarak önceki 6 maçlarına kıyasla kaçırılan gol sayısının 4 olmasına neden oldu. Bu süre zarfında saldırganları 13 puan aldı. Ancak, bu eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyecek.

Yüz yüze

12 Eylül 2007’den itibaren geçmiş karşılaşmalarının bire bir gözden geçirilmesi, Portekiz’in bu maçlardan 3’ünü kazandığını ve Sırbistan’ın 3 beraberlik sayısıyla 0 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu karşılaşmalarda aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 12’si A Selecção için ve Eagles için 8 gol attı. Bu maç başına ortalama 3.33 gol.

Aralarındaki ligin önceki maçı, Sırbistan ve Portekiz lehine 2-2’lik skorla sona eren Avrupa Kupası elemelerinin ikinci günü 27.03.2021’in ikinci günü oldu.

Sırbistan’ın bu kez topun% 43’üne sahip olduğu, 16’sı hedefe attığı, 5’i hedefe çarptığında 5’i vardı. Goller Alexander Mitrovic (46 ‘) ve Philip Kostic (60’) tarafından atıldı.

Öte yandan Portekiz, 4’ü hedefe isabet eden gole 12 vuruş gerçekleştirdi. Diogo Hota (11 ‘, 36’) kendini mükemmelleştirdi. Hakem Danny Mckeley tarafından yapıldı.

💡 Tahmin

Portekiz’in Sırbistan ile karşılaştığında en az bir kez gol atacağını düşünüyoruz, ki bu kendi golünü atması kolay olmayacak.

Bunun sürekli olarak Portekiz için 2-0’lık bir skorla oldukça rahat bir zafer olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: