Dünya Kupası kapsamında Ukrayna — Fransa tahmini 2022

Cumartesi günkü eleme maçları Dünya Kupası – Avrupa maçları listesinde Ukrayna Fransa ile oynayacak.

1xbet bonus nasıl kullanılır tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Ukrayna — Fransa maç öncesi anketimize ve maç başına en son oranlara bakın.

Ukrayna

Ukrayna, Dünya Kupası elemeleri 2: 2 maçından sonra bu maça hazırlanıyor — Kazakistan ile Avrupa berabere kalıyor.

O maçta Ukrayna’nın yüzde 58’i topa sahipti ve 25’i gole çarptı, 9’u hedefe çarptı. Ukrayna milli takımı için goller Roman Yaremchuk (2 ‘) ve Daniel Sikan (93’) tarafından atıldı. Rakibi için Kazakistan, hedefte 11 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe girdi. Ruslan Valiullin (74 ‘, 96’) Kazakistan milli takımının golcüsü oldu.

Son zamanlarda Ukrayna’yı içeren maçlar genellikle istisna değil, kural olarak çok sayıda puanla ilişkilendirilmiştir. Sadece son yarım düzine karşılaşmada, her iki taraf da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 8’i Ukrayna’da akredite edildi.

Fransa

Fransa daha önce Dünya Kupası elemelerinde 1: 1 berabere kaldı — Avrupa ile Bosna arasındaki maç.

Bu maçta Fransa %54’lük bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 2’si hedefe isabet eden 9 gol attı. Fransa için gol atan tek oyuncu Antoine Griezmann’dı (40′). Öte yandan Bosna, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Edin Djeko (36 ‘) Bosna için kendini ayırdı.

Fransa Milli Takımı Didier Deschamps, son 6 maçında üst üste 10 kez gol attı. Aynı karşılaşmalarda kaçırdıkları gollerin toplamı 6’dır.

Yüz yüze

Son karşılaşmalarına 06.06.2011 tarihinden itibaren yüz yüze baktığımızda, Ukrayna’nın bunlardan 1’ini, Fransa’nın ise 4’ünü, berabere sonuç sayısıyla 1 kazandığını söyleyebiliriz.

Bu oyunlarda da bol miktarda gol atıldı: toplam 22, karşılaşma başına ortalama 3.67 gol.

Ligin bu ikisini de içeren önceki toplantısı, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin ilk günü olan 24.03.2021’in Fransa 1: 1’lik skorla sona eren maçıydı.

O gün Fransa Milli Takımı %63’lük topa sahip olmayı başardı ve 3’ü hedefe isabet eden 18 gol attı. Goller Antoine Griezmann (19 ‘) tarafından atıldı ve Gimpembé (57’ Autogall) tarafından Presnelleştirildi.

Öte yandan Ukrayna, aralarında 0 atış olmak üzere hedefe 3 atış yaptı. Hakem Tobias Steeler tarafından yapıldı.

🔮 Tahmin

Ukrayna’nın Fransa’dan gelen bu takıma karşı bir skor kaydettirmek için çok çalışacağını düşünüyoruz, ki bu muhtemelen en az bir kez galip gelmek için en az bir kez gol atacaktır.

İşte bu yüzden bu maçın sonunda Fransa’nın inatçı avantajını 0: 1 olarak tahmin ettik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: