Dünya Kupası maçında İskoçya — Danimarka tahmini

Dünya Kupası Elemeleri Pazartesi – Avrupa takvimi İskoçya’nın Danimarka’ya karşı özelliğidir.

İskoçya — Danimarka maçı için tüm kullanıcı tahminleri, istatistikleri ve anket sonuçlarımız, maç başına en son oranların yanı sıra 1xbet turkey adresinde gösterilmiştir.

İskoçya

İskoçya’nın taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler – Dünya Kupası elemeleri 0: 2 – Avrupa’nın Moldova’ya karşı başarısı.

O maçta İskoçya% 55’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 8’i hedefe ulaşan 16 gol attı. İskoçya’da golcüler Nathan Patterson (38 dakika) ve Che Adams (65 dakika) idi. Öte yandan Moldova, hedefe 6, hedefe 3 isabet etti.

Önceki 6 maçta, İskoçya’dan Steve Clarke’ın takımı 7 kez gol attı ve maç başına ortalama 1,17 gol attı.

Danimarka

Danimarka, Dünya Kupası 3-1 eleme turnuvasından sonra oyuna girecek – Avrupa, son maçında Faroe Adaları’nı yenecek.

O maçta Danimarka% 68’lik bir topa sahipti ve bunlardan 4’ü hedefe isabet eden 19 gol attı. Danimarka milli takımında Andreas Skov Olsen (18 dakika), Jacob Bruun Larsen (63 dakika) ve Joakim Mület (90 dakika) yer aldı. Faroe Adaları hedefe 3 atış yaptı, hedefe 2 atış yaptı. Olsen (89 ‘) Faroe Adaları için kendini ayırdı.

Çok başarılı bir dizi maçta, Danimarka’nın savunucuları, «karşı golleri» nin önceki 6 maçından 2’sini bir araya getirdiğini gösterdi. Aynı dönemde kendileri 14 gol attılar.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin bir önceki maçı, Danimarka milli takımının 2-0’lık skoruyla sona erdiği Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 4. günü olan 01.09.2021 maçıydı.

O gün Danimarka, topun sahipliğinin% 62’sini ve hedefe 11 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Goller Daniel Vass (14 ‘) ve Joakim Mület (15’) tarafından atıldı.

İskoçya hedefe 5 vuruş yaptı, hedefe 2 vuruş yaptı.

Ovidiu Alin Hagegan’ın maçına hükmetti.

✨ Tahmin

İskoçya’nın, muhtemelen kazanabilecek olan Danimarka’dan gelen bu takıma karşı gol atacaklarını hayal etmenin zor olabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle seçimimiz, maçın sonunda Danimarka için 0: 1’lik avantajla iyi bir mücadele için burada.

Bunun zor olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: