Dünya Kupası’nda Honduras – El Salvador maçının tahmini 2022

Kuzey ve Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bu heyecan verici maçında Honduras, Pazartesi günü El Salvador’daki rakibi ile mücadele edecek.

Honduras – El Salvador maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri 1xbet bonus ve en iyi bahis oranlarında gösterilmiştir.

Honduras

Honduras, Kanada’ya son kez 0-2 kaybettikten sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor olacak.

Honduras son oyunlarda gerçekten mücadele etti. Son 6 maçında rakip takımlara karşı toplam gol sayısı sadece 4 gol oldu. Bu oyunlarda Honduras, kendilerine karşı atılan gol sayısının da 13’e ulaştığını gördü.

El Salvador

Eleme müsabakalarında ABD’den gelen son maçta yenilgiden sonra El Salvador telafi etmeye çalışacak.

El Salvador’un oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde, rakipleriyle aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,5, La Selecta başına düşen gol sayısı ise 0,5’dir. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyebilir.

💡 Tahmin

Oyun ilerledikçe El Salvador’un sonunda gol atacağını ve ileride kalacağını düşündüğümüz bu Honduras takımını geride bırakmanın zor olabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, bunun maçın sonunda Honduras’ı 1-0 yenerek iyi bir mücadele olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: