Dünya Kupası’nda Honduras vs Kanada maçının tahmini 2022

Dünya Kupası elemeleri ile Kuzey ve Güney Amerika elemeleri arasındaki yaklaşmakta olan çatışmada Honduras, Cuma günü Kanadalı bir rakibe karşı sahaya çıkacak.

Honduras – Kanada maçına ilişkin tüm tahminler, kullanıcı anketleri ve istatistikler 1xbetten indirme’de ve en son bahis oranlarında gösterilmiştir.

Honduras

Honduras, Kolombiya’dan 2-1’lik bir skorla dostluk maçlarında yenildikten sonra burada zafere dönmeyi umuyor.

Son oyunlarda Honduras’ın kaçırmaması çok nadirdir. Honduras’ın önceki 6 maçından 5’inde savunmalarının ihlal edildiğini görmesinden endişe duyacaklar ve yolda 12 gol attılar.

Kanada

Kanada, 2-1 kalifikasyonundan sonra bu oyuna girecek WC – N & C America, önceki oyunlarında Meksika’yı yenmek için yenildi.

Kanadalı savunucuların çok yetenekli performansları dizisi, önceki 6 maçlarının toplam 3’ünde kaçırılan gol sayısına yol açtı. Bu süre zarfında kendi forvetleri 11 gol atmayı başardı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

⚡ Tahmin

Honduras’ın kazanacağını düşündüğümüz bu Kanadalı takıma karşı gol atmak için iyi bir oyun oynayacağına dair bir hisimiz var.

Bu nedenle, ana zamanın düdüğü çaldığında Kanada’nın 0: 1 avantajı ile çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: