Dünya Kupası’nda İsveç — Çek Cumhuriyeti maçının tahmini

Perşembe günü Avrupa Dünya Kupası elemeleri maçında İsveç, Çek Cumhuriyeti’ndeki rakipleriyle mücadele edecek.

İsveç – Çek Cumhuriyeti maçına ilişkin tüm tahminler, kullanıcı anketleri ve istatistikler 1xbet bonus kodu ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

İsveç

İsveç, İspanya’ya karşı önceki oyunda 1-0 yenilgisinden sonra zafer yoluna geri dönmeyi umuyor.

O maçta İsveç% 28’lik bir topa sahipti ve 7’si gole, 0’ı da gole yedi vuruş yaptı. Öte yandan İspanya, hedeften 12’si hedeften 4’ü olmak üzere hedefe 12 darbe indirdi. İspanya için Alvaro Morata attı (86′).

Son 6 maçta Jannah Andersson’un takımı toplam 8 kez gol atmayı başardı ve bu da maç başına ortalama gol sayısını 1,33’e çıkardı.

Çek

Çek Cumhuriyeti, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir önceki maçında Estonya’ya karşı 2-0 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Çekya, zamanın% 62’sine sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 22 gol attı. Çek milli takımının bir parçası olarak goller Yakub Brabek (59′) ve Jan Sikora (85′) tarafından atıldı. Estonya, 2’sinin hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı.

Çek Cumhuriyeti’ndeki Yaroslav Shilhava’nın takımının son altı maçında 8 kez başarılı bir gol atma girişiminde bulunuldu, böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.33 oldu.

Tahmin 💡

Bu iki takıma baktığımızda, Çekya’nın kazanan maçta gol atması gerektiğini düşündüğümüz İsveç milli takımıyla puan mücadelesinde zorluklarla karşılaşabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında İsveç’in 1-0 galibiyetiyle sona erecek inatçı bir mücadeleyi öngörüyoruz.

İyi bir oyun için umutluyuz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: