Dünya Kupası’nda Panama vs Meksika maçının tahmini

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinin önümüzdeki maçında Perşembe günü Panama, Meksika karşısında rakibiyle karşılaşacak .

Panama’ya karşı Meksika’ya yönelik tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri ve güncel oranları görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır gidin.

İçindekiler
  1. Panama
  2. Meksika
  3. Tahmin

Panama

Panama, 0: 3 Dünya Kupası elemelerinden sonra tekrar kazanmayı umuyor – Kuzey ve Kuzey Amerika jamaika’yı yendi.

Panama’yı içeren maçlar son zamanlarda büyüleyici olma eğilimindedir ve kapıdan gelen birçok saldırı beklenmektedir. Sadece son yarım düzine oyunda, her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 10’u Panama’ya aitti. Bunu yaparken, bu kalıbın bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Meksika

Meksika, Dünya Kupası elemelerinin 0: 1’inin ardından devreye giriyor – Kuzey ve Kuzey Amerika, önceki maçlarında Kosta Rika’yı yendi.

Meksika’nın savunucularının bir dizi inatçı konuşması, «karşı golleri» nin son 6 çıkışının 3’ünü bir araya getirdiğini gösterdi. Bu dönemde kendileri 11 gol attılar.

Tahmin

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Panama’nın zafere ulaşabilecek bu Meksika takımına gol atmalarını görmek için biraz şansa ihtiyacı olabilir.

Bu nedenle, bu oyunun sonunda Meksika’nın 0: 1’lik galibiyetiyle çok rekabetçi bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: