EFL Kupası maçında Liverpool — Leicester City Tahmini

Liverpool ve Leicester City arasındaki EFL Kupası çeyrek finallerinde bu belirleyici düello Çarşamba günü gerçekleşecek. Yarı finalde, kulübün çıkması için bir ödül olarak bir yer olduğu düşünüldüğünde, her ikisinden de heyecan verici bir futbol maçı için umut edelim.

Liverpool — Leicester City maçlarının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri şu adreste gösterilmiştir 1xbet bonus nasıl kullanılır ve güncel oranların yanı sıra.

Liverpool

Liverpool, Premier Lig’de Tottenham Hotspur’a karşı 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Liverpool, topun% 56’sına sahipti ve hedefe 6 vuruşla 18 gol attı. Liverpool’da Diogo Yota (35 dakika) ve Andrew Robertson (69 dakika) puan aldı. Tottenham Hotspur hedefe 9 atış yaptı, hedefe 5 atış yaptı. Harry Kane (13 ‘) ve Hyun-min Seong (74’) Tottenham Hotspur’da kendilerini mükemmelleştirdiler.

Liverpool, son 6 maçının her birinde gol atmayı durduramaz.

Toplamda bu dönemde toplam 13 puan aldılar ve toplam 5’i de kaçırdılar. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Lester Şehri

Leicester City, Premier Lig’de bir önceki maçta Newcastle United’a karşı 4-0 kazandıktan sonra karşılaşmaya girecek.

O maçta Leicester City, topun sahipliğinin% 47’sini gerçekleştirdi ve 5 golle 8 gol attı. Leicester City’nin golleri Yuri Tilemans (38 ‘, 81’), Patson Daca (57 ‘) ve James Maddison (85’) tarafından atıldı. Öte yandan Newcastle United, 3’ü hedefe isabet eden 12 gol attı.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Leicester City son 6 maçının 5’inde gol atarken, toplam rakipler 10 gol attı. Savunma açısından bakıldığında, Lester City’nin zayıf bir tarafı var gibi görünüyor.

Yüz yüze

01.09.2018 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Liverpool’un bu maçlardan 4’ünü ve Leicester City’nin 1 berabere sayısıyla 1 kazandığını gösteriyor.

Toplamda, bu karşılaşmalarda aralarında 19 gol atıldı, 13’ü Kızıl ve 6’sı Tilkiler attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17’dir.

Bu kulüpler arasındaki ligin son maçı, final skorunun Leicester City 3-1 Liverpool olduğu 13.02.2021 Premier Lig maçının 24. günü oldu.

O maçta Leicester City, topun sahipliğinin% 38’ini gerçekleştirdi ve hedefe 11 vuruşla 6 vuruş yaptı. Gol yazarları James Maddison (78 dakika), Jamie Vardy (81 dakika) ve Harvey Barnes (85 dakika) idi.

Liverpool hedefe 15 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Muhammed Salah (67 ‘) golcü oldu. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Liverpool

Nathaniel Phillips (elmacık kemiği kırığı), Roberto Firmino (hamstring yaralanması), Thiago (korona virüsü), Curtis Jones (göz yaralanması), Virgil van Dijk (korona virüsü), Adrian (baldır yaralanması) ve Harvey Elliott (kırık-ayak bileği burkulması ) ) Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp’a ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Leicester City

Leicester City patronu Brendan Rogers, bazı fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmak zorunda. James Justin (çapraz bağ yaralanması), Nampalis Mehndi (kasık yaralanması), Wesley Fofana (fibula kırığı) ve Ricardo Pereira (hamstring yaralanması) dikkate alınmayanlardır.

🔮 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Leicester City, bu oyuna hükmedebilecek ve onu savunmada tutabilecek bir Liverpool takımını atarsa başarılı olur.

Tavsiyemiz: Liverpool takımı, 90 dakika sonra 3-0’lık bir skorla emin bir galibiyet elde edecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: