EFL Kupası maçında West Ham United — Manchester City’nin tahmini

Çarşamba günü EFL Kupası maçları listesinde West Ham United ile Manchester City arasında buluşacağız.

West Ham United — Manchester City maçına ilişkin tüm kullanıcı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anket sonuçlarımız bugün için 1xbet promosyon kodu 2021 girişinde gösterilmiştir (en iyi maç oranları dahil).

West Ham United

Önceki skoruna devam eden West Ham United, Premier Lig zaferinden sonra Tottenham Hotspur’a karşı 1-0’lık bir skorla aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta West Ham United’ın % 38’lik bir topu var ve 4 golle 13 gol atıyor. West Ham United’ın golü Michael Antonio (72 ‘) oldu. Rakibi için Tottenham Hotspur, 4’ü hedefe isabet eden 7 gol vuruşu gerçekleştirdi.

Son sonuçları, West Ham United’ın arka bahçesinde kalitenin belirgin olduğunu gösteriyor. West Ham United cimri davrandı: Önceki 6 karşılaşmalarında kalecileri tarafından atılan toplam gol sayısı 3’tü.

Manchester

Manchester City, Premier Lig’de bir önceki maçında Brighton & Hove Albion’a karşı 1-4’lük bir skorla kazandıktan sonra bu oyuna giriyor.

O maçta Manchester City’nin% 52’si topa sahipti ve 13’ü hedefe isabet eden 23 gol attı. Manchester City’de İlkay Gündoğan (13 dakika), Phil Foden (28 dakika, 31 dakika) ve Riyad Mahrez (95 dakika) gol attı. Brighton & Hove Albion hedefe 10 atış yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Alexis Mac Allister (81 ‘) «Brighton & Hove Albion» için kendini seçti.

Manchester City’nin oynadığı önceki altı maçta dinamik mücadelelere yatkınlıklarını gösteren goller, maç başına ortalama 3.33 golle 20 kez gol attı. Rakipleri bu toplamın 6’sını başardı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Yüz yüze

24/11/2018 tarihinden itibaren geçmiş yüz yüze toplantılarına hızlı bir bakış, bu toplantıların West Ham United için oldukça acı verici olduğunu söylüyor. Hiç bir galibiyet elde edememişlerdi, oysa Manchester City onlardan daha iyiydi ve zamanın% 83’ünde onları yendi.

Bu dönemde toplamda 17 gol attılar, bunlardan 2’si «Çekiçler» ve 15’i «Vatandaşlar» olmak üzere gol attılar. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Ligin bu takımları içeren önceki toplantısı, Manchester City’nin West Ham United’ın 2-1’lik skoruyla sona ermesiyle 27.02.2021 Premier Lig’in 26. maçıydı.

O maçta Manchester City% 63’lük topa sahipti, hedefe 10 vuruş ve hedefe 3 vuruş yaptı. Goller Ruben Diaz (30 ‘) ve John Stones (68’) tarafından atıldı.

Öte yandan West Ham United, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı. Michael Antonio (43 ‘) golcü oldu. Maçı Michael Oliver yargıladı.

Takım Haberleri: West Ham United

West Ham United’ın menajeri David Moyes tam kadroya sahip ve bu maçta seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde fitness konusunda herhangi bir sorun yok.

Takım Haberleri: Manchester City

Çoğunlukla uygun fiyatlı bir takım sayesinde Manchester City antrenörü Pep Guardiola’nın tek bir fitness sorunu var. Ferran Torres (ayak yaralanması) hareket etmeyecek.

✨ Tahmin

West Ham United’ın bu Manchester City kadrosuna karşı kesinlikle gol atabileceğine inanıyoruz, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar çok gol olmayacak.

Sürekli bir düdük çaldığında Manchester City galibiyetiyle 1-2’lik skorla çok yakın bir maça gidiyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: