EFL Kupası’nda Liverpool vs Arsenal maçının tahmini

Perşembe günü düzenlenecek olan Liverpool ve Arsenal arasındaki uzun zamandır beklenen EFL Kupası yarı finalinin öncesinde gerginlik artmaya devam ediyor. İkisinin de bu aşamaya geldikleri ve karşılaşmadan geçen tarafın ödülü yarışmanın finaline girmek olduğu göz önüne alındığında, harika bir oyun için hazırlanabiliriz.

Liverpool — Arsenal maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbet bonus girişinde gösterilir (maç başına en iyi oranlar dahil).

Liverpool

Liverpool, önceki sonucunu takiben, FA Kupası’ndaki zaferden sonra Shrewsbury Town’a karşı 4-1’lik bir skorla aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Liverpool, topun sahipliğinin% 83’ünü ve 19’unu gole, 6’sını gole çevirdi. Liverpool’da Kaide Gordon (34 dakika), Fabinho (44 dakika, 93 dakika) ve Roberto Firmino (78 dakika) puan aldı. Shrewsbury Kasabası hedefe 4 darbe indirdi, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Daniel Udoh (27′) Shrewsbury Town’da gol attı.

Liverpool’un son maçlarında nadiren sıfır kalmayı başaramadı. Liverpool’un rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında gol atmasını engelleyememesi ve 10 gol atması onları rahatsız edecektir.

Arsenal

FA Kupası’nda Nottingham Forest’a karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra Arsenal burada bir fark yaratmayı umuyor.

O maçta Arsenal’in 67’lik bir topa sahip olması ve 10’luk bir golle gol atması ve 0’lık gol atması vardı. Öte yandan Nottingham Forest, hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Lewis Grubban (83′) Nottingham Forest’un golcüsü oldu.

Dinamik maçlara olan tutkularının kanıtı, Arsenal’in sahaya çıktığı önceki 6 maçta 22 kez gol attığımızı ve her maçta ortalama 3.67 gol attığımızı gösteriyor. Rakipleri bu toplamın 5’ini başardı. Bir sonraki maçta bu eğilimin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

15.07.2020’den itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına bakıldığında Liverpool’un bunlardan 3’ünü, Arsenal’in 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu maçlarda aralarında 16 gol, bunlardan 12’si Kızıllar için, 4’ü Gunners için olmak üzere 16 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Takım Haberleri: Liverpool

Nathaniel Phillips (elmacık kemiği kırığı), Divok Origami (kas problemleri), Alison (koronavirüs), Harvey Elliott (kırık-ayak bileği burkulması), Trent Alexander-Arnold (koronavirüs) ve Roberto Firmino (koronavirüs) Liverpool’un aydınlatıcısı Jürgen Klopp için bir parça almayacaktır.

Takım Haberleri: Arsenal

Çoğunlukla tam güçlerden oluşan bir gruptan, Arsenal’in baş antrenörü Mikel Arteta’nın ilgilenmesi gereken tek bir fiziksel uygunluk kaygısı var. Pierre-Emerick Aubameyang (koronavirüs) harekete geçmeyecek.

Tahmin

Arsenal’in muhtemelen bu Liverpool takımını yenebileceğini düşünüyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını tamamen engelleyemeyebilir.

Maçın sonuna kadar Liverpool’un 2-1’lik bir avantaja sahip olmasını bekliyoruz. Bekleyelim ve bunun nasıl oynayacağını görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: