Eintracht Frankfurt — Augsburg Bundesliga tahmini

Eintracht Frankfurt, Cumartesi günü Bundesliga 1 maçında Deutsche Bank Park’ta Augsburg ziyaretçileriyle buluşacak.

Eintracht Frankfurt-Augsburg için tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için, oyun başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet web sitesine gidin.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, Bundesliga 1’in son maçında Borussia Dortmund’dan 5: 2’lik bir skorla yenilginin ardından sonucun iyileşmesini bekleyecek.

Bu maçta Eintracht Frankfurt topu %40, hedefe 3 vuruşla 10 vuruş yaptı. Eintracht Frankfurt Protokolündeki tek oyuncu Jens Petter Hauge (86‘) idi. Borussia Dortmund hedefe 13 atış yaptı, hedefe 7 atış yaptı. Marco Reus (23′), Felix Passlak (27’ Autogol), Torgan Azard (32‘), Erling Haaland (34’, 70‘) ve Giovanni Reina (58’) Borussia Dortmund’un bir parçası olarak gol attılar.

Eintracht Frankfurt ile yapılan maçlar son zamanlarda sık sık büyüleyici hale geldi ve son zamanlarda çok sayıda kapı saldırısı bekleniyordu. Son altı karşılaşmada her iki takım da 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol), bunlardan 10’u Eintracht Frankfurt’u attı.

Geçmiş formlarına bakarsanız Eintracht’ın Frankfurt olduğunu görebilirsiniz:

son 3 maçında Augsburg Şampiyonası’nda kaybetmedik.
önceki 19 lig maçında evde kaybetmedik. Ne harika bir koşu.

Augsburg

Bundesliga 1 yarışmasında Hoffenheim’ın son yenilgisinden sonra, Augsburg ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Augsburg %46’lık bir topa sahipti, 0 atakta 7 gol attı. Öte yandan TSG 1899 Hoffenheim, 8’i hedefe isabet eden hedefe 15 vuruş gerçekleştirdi. Jacob Bruun Larsen (37′), Sargis Adamian (78’), Georginio Rutter (87‘) ve Sebastian Rudy (95’) Hoffenheim için gol attılar.

Augsburg’un oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında oyun başına atılan ortalama gol sayısı 4,5, Augsburg’un attığı ortalama gol sayısı ise 1.83’tür. Elbette, böyle bir eğilim mutlaka bir sonraki oyunda devam etmeyecek.

Önceki sonuçlarına bir bakış, Augsburg’un:

Eintracht Frankfurt’u, ligin önceki iki maçında ev dışında oynadıklarında yenilmediler.
şampiyonanın son 6 maçında deplasmanda kazanamadık.

Yüz yüze

24/11/2018 tarihine kadar yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Eintracht Frankfurt’un bunlardan 4’ünü, Augsburg’un 2’sini kazandığını ve berabere kalan sonuç sayısının 0 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu dönemde her iki takım da 20 gol attı, bunlardan 14’ü Eintracht’ı, 6’sı Augsburg’u attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3,33’tür.

Bu takımlar arasındaki ligin önceki maçı Bundesliga maçının 30. günü olan 20.04.2021 idi ve Eintracht Frankfurt, Augsburg’da 2-0’lık bir skorla sona erdi.

Eintracht Frankfurt daha sonra %61’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. En yüksek puanlar Martin Hintegerger (37 dakika) ve andre Silva (58 dakika) idi.

Öte yandan Augsburg’un 4’ü hedefe isabet eden 15 golü vardı.

Hakem Robert Schroeder tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Eintracht Frankfurt

Almami Toure (hamstring yaralanması) ve Sebastian rode (diz problemleri) Eintracht Frankfurt yöneticisi Oliver Glasner için yarışmaya katılmayacaklar.

Takım haberleri: Augsburg

Augsburg’un patronu Marcus Weinzierl, takımın engellileriyle savaşmak zorunda kalıyor. Sergio Cordoba( Kas yaralanması), Alfred Finnbogason (medial kollateral ligament yaralanması), Rhys Oxford (menisküs yaralanması) ve Tobias Stroble (ayak bileği yaralanması) oynayamaz.

✨ Tahmin

Augsburg’un Eintracht Frankfurt’a karşı gol atmanın zor olabileceği ve burada iyi bir galibiyet için her türlü fırsata sahip olduğu oldukça açıktır.

Eintracht Frankfurt’u maçın sonuna kadar 3-0’lık bir skorla ikna edici bir galibiyete bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: