Eintracht Frankfurt – Fenerbahçe maçının tahmini

Eintracht Frankfurt, Perşembe günü yapılacak Avrupa Ligi toplantısında Fenerbahçe’ye karşı oynuyor.

Eintracht Frankfurt — Fenerbahçe’nin tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ortağımız 1xbet bonus kodu internet sitesinde (artı maç başına en iyi oranlar) okuyun.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, Bundesliga’da stuttgart’a karşı 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

O maçta Eintracht Frankfurt topu %57’ye sahipti, hedefe 3 isabetle 11 vuruş yaptı. Eintracht Frankfurt takımının hesabında Philip Kostic (79‘) bulunuyor. VfB Stuttgart hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Ömer Marmusch (88′) Stuttgart’ın golcüsü oldu.

Eintracht Frankfurt’un son maçlarında nadiren kaçırılmadı. Gerçekler, Eintracht Frankfurt’un rakiplerinin önceki 6 maçının 5’inde 10 gol atarken gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor.

Fenerbahçe

Önceki maçta Fenerbahçe, Sivasspor ile süper lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Fenerbahçe’nin topu yüzde 72’ye sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 13 vuruş yaptı. Fenerbahçe’yi gol atan tek oyuncu bright Osayi-Samuel (23′) idi. Sivasspor, gole 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Pedro Enrique (45′) sivasspor’un golcüsü oldu.

Fenerbahçe’nin savunucularının öne çıkan performansları dizisi, toplamda “karşı golleri” 3 golle sonuçlandı. Bu süre zarfında kendi saldıran güçleri 12 puan almayı başardı. Ancak, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Takım haberleri: Eintracht Frankfurt

Almami Toure (hamstring yaralanması) ve Sebastian Rohde (diz problemleri) Eintracht Frankfurt teknik direktörü Oliver Glasner için oynayamayacaklar. Diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılmaya izin verilmeyen oyuncular Amin Younes, Enrique Herrero Garcia, Fabio Blanco ve Ragnar Ace’dir.

Takım haberleri: Fenerbahçe

Seçim için tamamen sağlıklı bir gruba sahip olan Fenerbahçe patronu Vitor Pereira, bu karşılaşmadan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

🔮 Tahmin

Eintracht Frankfurt’un muhtemelen uzun süre kontrol altında kalacağını ve ürettikleri bazı olasılıkları kullanabileceğini tahmin ediyoruz.

Aksine, Fenerbahçe kendi golünü atmakta zorluk çekebilir, ancak burada gol attıklarını görüyoruz.

Seçimimiz, Eintracht Frankfurt’tan 90 dakika sonra 3-1’lik oldukça rahat bir galibiyet için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: