Eintracht Frankfurt maçının Avrupa Ligi kapsamında Barcelona’ya karşı tahmini

Frankfurt Eintracht Frankfurt ile Barcelona arasındaki Avrupa Ligi büyük çeyrek final maçı Perşembe günü başlayacak. Her iki takımın da gergin olması gerekiyor ve kazananın yarı finalde yer alacağı düşünüldüğünde, bu gerçek bir gösteri olacak.

Eintracht Frankfurt — Barcelona maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır gidin — maç başına en son oranlarla birlikte.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, Bundesliga 1 maçında Grouter’e karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça geliyor.

Bu maçta Eintracht Frankfurt topu% 68’lik bir paya sahipti ve 6’sı gole giren gole 21 vuruş yaptı. SPGG Gruther Furth, 2’si hedefe isabet eden hedefe 4 darbe indirdi.

Son sonuçlar Eintracht’ın savunmasında her şeyin plana uygun gittiğini gösteriyor. Eintracht Frankfurt rakibine çok az şey kazandırıyor: Son altı karşılaşmada kalecilerinden geçen toplam gol sayısı 4 oldu. Bununla birlikte, bu resmin bu maçta tekrarlanıp tekrarlanmayacağı görülecektir.

Barselona

Barcelona, La Liga’da 1-0 kazandıktan ve bir önceki maçta Seville’den yenildikten sonra bu oyuna giriyor.

O maçta Barcelona topu% 55’e sahipti ve 6’sı gole giren 19 vuruşla kaleye vurdu. Barcelona için gol atan tek oyuncu Pedrie (72′) idi. Rakibi Sevilla FC, gole 8 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü gole çıktı.

Barcelona’yı savunmanın güvenilir eylemleri dizisi, önceki 6 maçtan 2’sinde «karşı golleri» ne yol açtı. Aynı zaman diliminde kendilerine attığı gol sayısı 13’tü.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt

Christopher Lenz (buzağı yaralanması) ve Diant Ramay (menisküs yaralanması) patronu Oliver Glasner’ın yönetiminde Eintracht Frankfurt takımıyla oynayamayacaklar. Diskalifiye olan ve bu nedenle oynamaya uygun olmayan oyuncular: Eric Durm, Enrique Herrero Garcia ve Stefan Ilzanker.

Takım haberleri: Barcelona

Barcelona patronu Javi Hernandez’in tam kadroya sahip olmadığı görülüyor. Luuk de Jong (corona virüsü), Nico Gonzalez (grip), Serguinho Dest (kalça çift başlı kas yaralanması) ve Samuel Umtiti (ayak parmağı kırığı) takımda olmayacakları isimlerdir. Dani Alves, diskalifiye nedeniyle bu maça katılamayacak.

Tahmin

Eintracht Frankfurt’un Barcelona’ya karşı bir kapı bulabileceğine inanıyoruz, ki bu da yabancı bir sahaya girip öne çıkmak için yeterince çaba göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, tahminimiz 90 dakika sonra Barcelona lehine 0: 1’lik bir oranla çok rekabetçi bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: