Eintracht Frankfurt — Mainz, Almanya Bundesliga Tahmini

Eintracht Frankfurt, Cumartesi günü Bundesliga 1 maçında Deutsche Bank Park’ta Mainz’i ziyaret eden rakiplerle mücadele edecek.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve oyun istatistiklerimizi görmek için en son oranların yanı sıra 1xbetten indir’e gidin.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, son kez kaldığı yerden devam etmek isteyecek ve Borussia Mönchengladbach’a karşı Bundesliga 1’de 2-3 zaferle devam edecek.

O maçta Eintracht Frankfurt topu% 42’ye sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 12 gol attı. Eintracht Frankfurt için Rafael Borre (45 dakika), Jesper Lindström (50 dakika) ve Daichi Kamada (55 dakika) goller attı. Borussia Mönchengladbach 18 atış yaptı, 8 atış yaptı. Florian Neuhaus (6 ‘) ve Rami Bensebaini (54’) kendilerini Borussia Mönchengladbach’ın bir parçası olarak ayırdılar.

Eintracht Frankfurt, son 6 maçının% 100’ünde gol atarak sürekli gol atıyor.

Bu dönemde 15 puan almayı başardılar, ancak bunu yaparken toplam 11 puan verdiler. Elbette, bu eğilim burada devam etmeyecek.

Mainz

Mainz, Bundesliga’da bir önceki maçında Hertha Berlin’e karşı 1-4: 0 kazandıktan sonra bu düelloya katıldı.

O maçta Mainz% 68’lik bir topa sahipti ve 10’u hedefe doğru 21 gol attı. Mainz’de Jae Seon Lee (19 dakika), Alexander Haq (41 dakika), Sylvan Widmer (49 dakika) ve Jean-Paul Boethius (79 dakika) öne geçti. Öte yandan Hertha BSC, 1’i hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş yaptı.

Mainz son yarım düzine maçında 11 gol attı. Ayrıca, Mainz bu oyunların her birinde protokole girdi. Bu dönemde kapılarına 6 gol atıldığını gördüler.

Yüz yüze

19 Aralık 2018 tarihine dayanan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Eintracht Frankfurt’un bu maçlardan birini kazandığını, Mainz’in ise 2 beraberlik puanı ile 3 olduğunu görebiliyoruz.

Bu maçlarda aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 6’sı Eintracht Frankfurt, 9’u Mainz olmak üzere. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,5’e eşit olarak verir.

Ligin bu kulüpleri içeren önceki maçı Bundesliga maçının 32. günü olan 01.05.2021, Eintracht Frankfurt 1: 1 Mainz skoruyla sona erdi.

O maçta Eintracht Frankfurt% 73’lük bir topa sahipti ve 3 golle 14 gol attı. Tablodaki tek oyuncu Aydın Geviç (85 ‘) idi.

Mainz’in kaleye 6 vuruşu vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Karim Onisivo (11 ‘) golcü oldu. Felix Brigh’in maçına karar verdim.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt, Frankfurt

Christopher Lenz (buzağı yaralanması) ve Jens Petter Hauge (kas yaralanması), Gaffer Eintracht Frankfurt için Oliver Glasner’e ulaşılamaz. Tuta bu oyuna diskalifiye yoluyla katılamaz.

Takım haberleri: Mainz

Mainz’in patronu Bo Svensson, sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmelidir. Anderson Lucocki (iç lateral ligament yaralanması), Jeremiah St. Just (omuz yaralanması) ve Dominique Cor (hamstring yaralanması) tedavi edilmemesi gereken kişilerdir.

Tahmin

Mainz’in Eintracht Frankfurt takımının savunmasını kırmak için yeterli şansa sahip olması gerektiğine dair bir hisimiz var, ancak bu muhtemelen onlara attığı kadar fazla olmayacak.

90’lı yıllardan sonra Eintracht Frankfurt üzerinden 2-1’lik galibiyetle çok yakın bir maça gidiyoruz. Bakalım bu maç nasıl gidiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: