Eintracht Frankfurt — RB Leipzig Bundesliga maçının tahmini

Eintracht Frankfurt, Cumartesi günü Bundesliga 1. maçında Deutsche Bank Park’ta RB Leipzig konuklarıyla buluşacak.

Eintracht Frankfurt — RB Leipzig maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en güncel oranları görmek için betin bonus kodu gidin.

Eintracht Frankfurt

Frankfurt’taki Eintracht Frankfurt, Bundesliga 1’in Bochum’a karşı son maçında 2-0 kaybettikten sonra zafere geri dönmeyi umuyor.

O maçta Eintracht Frankfurt, topun sahipliğinin% 59’unu gerçekleştirdi ve 6 golle 16 gol attı. VFL Bochum hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Danny Blum (3 ’) ve Sebastian Polter (92′) «Bochum» için kendilerini ayırdılar.

Eintracht Frankfurt son zamanlarda nadiren savunma gücü sergiliyor. Eintracht Frankfurt’un rakiplerinin önceki 6 karşılaşmasının 5’inde 7 gol atmasını engelleyemediğinden endişe duyacaklar, bu süre zarfında 7 gol attılar. Buna ek olarak, sadece bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

RB Leipzig

RB Leipzig, son düellolarında SV Babelsberg 03 yenilgisiyle 0: 1 DFB-Pokal kazandıktan sonra bu mücadeleye girdi.

O maçta RB Leipzig% 73’lük bir topa sahipti ve 23 gol attı, bunlardan 8’i gol attı. RB Leipzig takımının hesabında Dominique Soboshlay (45 ‘). Öte yandan SV Babelsberg 03, 0’sı hedefe isabet eden 2 gole sahipti.

Son 6 karşılaşmada RB Leipzig 12 gol attı. RB Leipzig de bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu maçlar sırasında 7 golün kendi gollerini attığını gördüler.

Yüz yüze

02.09.2019 tarihine kadar devam eden geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Eintracht Frankfurt’un bunlardan 2’sini, RB Leipzig’in 1’ini kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 3 olduğunu öğreneceğiz.

Bu çatışmalarda aralarında toplamda 13 gol atıldı, bunlardan 8’i Eintracht’ı, 5’i Leipzig’i attı. Bu maç başına ortalama 2.17 gol.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin bir önceki maçı Bundesliga’nın 25’inci günü olan 1. maç oldu 14.03.2021, Eintracht Frankfurt RB Leipzig tarafından 1: 1 sona erdiğinde.

O zaman RB Leipzig, topun% 56’sını ve 14’ünü gole atmayı başardı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Emil Forsberg (46 ‘) en etkili performans sergiledi.

Öte yandan Eintracht Frankfurt, 2’si hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş gerçekleştirdi. Daichi Kamada (61 ‘) golcü oldu. Hakem Felix Zweier tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt

Christopher Lenz (Kas Problemleri) ve Gonzalo Paciencia (Kas Yaralanması) Eintracht’ın Frankfurt’taki antrenörü Oliver Glasner’e katılmayacaklar.

Takım Haberleri: RB Leipzig

Leipzig’in RB yöneticisi Jesse Marsh bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Dani Olmo (Yırtık Kas Lifi), Marcel Halstenberg (Eklem kapsülünün Yırtılması), Lucas Klostermann (Yırtık Kas lifi), Brian Brobby (Kas Yaralanması) ve Marcelo Saraki (Çapraz Bağın Yırtılması) burada oynamayacaklar.

💡 Tahmin

Bu maçta Eintracht Frankfurt, tek bir golün yenilgiyi engelleyemese de, bu RB Leipzig takımını atlayarak gol atmak için yeterli ateş gücüne sahip.

Bu nedenle, yargıcın son düdüğü verdiğinde bunun RB Leipzig’in dar bir zaferi olacağını düşünüyoruz: 1: 2. Her halükarda, bununla ilgili pek bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: