Elche-Athletic Bilbao maç tahmini

Martinez Valero Stadyumu’nda Pazartesi günü Elche, La Liga maçında Athletic Bilbao konuk kulübüne ev sahipliği yapacak.

1xbet bonus kodu, Elche — Athletic Bilbao maçının son maç oranları da dahil olmak üzere ipuçları, anketler ve istatistiklerimizi bulabilirsiniz.

Elche

Önceki skoruna devam eden Elche, La Liga’yı Athletic Bilbao üzerinden 2-0 kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor.

O maçta Elche CF %45’lik bir topa sahipti ve 8’i gol attı ve 3’ü hedefe ulaştı. Milli Takım Elche gol Lucas Boye (28 dakika) ve Raul Guti (73 dakika). Öte yandan Athletic Bilbao, 2’si kaleye isabet eden 8 gol attı.

Daha sonra Elche CF oyunlarının ilginç bir özelliği, içinde sıfır olan çok sayıda noktadır.

Buna yol açan karşılaşmaların önceki sextet’ini dikkate alarak, bunlardan 5’inde her iki takımın performansına ilişkin bahis kaybedilirdi.

Atletik Bilbao

İstatistikler bunu söylüyor ve Athletic Bilbao son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 8 gol atmasına neden oldu. Athletic Bilbao savunmasında çok iyi değil. Ancak, bu oyunda böyle bir düzenliliğin devam edeceğine dair bir garanti yoktur.

↔ ️ Yüz yüze

25 Mart 2014’ten bu yana kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine bakıldığında, her iki kulüp de ödülleri paylaştı: Elche bu oyunlardan 2’sini kazandı, Athletic Bilbao 2 ve 2, ilk kez berabere kaldı.

Bu maçlar sırasında, iki kulüp toplam 13 gol attı, 7’si Los Franyverdes ve 6 gol attı-Los Leones. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2.17 olarak verir.

Son çatışma aralarında şampiyonluk oldu 38 – inci gün Maç La Liga 22.05.2021 sona erdi “Athletic Bilbao” skor 2: 0 .

Elche CF’NİN bu kez %45’lik bir topa sahip olması ve 8 gol atması, 3 gol atması vardı. Goller Lucas Boye (28 ‘) ve Raul Guti (73’) tarafından atıldı.

Athletic Bilbao 8 gol attı, 2 tanesi hedefe çarptı.

Hakem Carlos del Cerro Grande tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Elche

Grup tamamen oyun için hazırlanan çünkü Futbol Kulübü Elche Fran Escriba yöneticisi, bu oyundan önce fitness hakkında konuşmak olmamalıdır.

Takım haberleri: Athletic Bilbao

Büyük ölçüde kadroya sahip olan Atletizm Bilbao ustabaşı Marcelino García Toral, sadece bir fitness problemi olmaya devam ediyor. Yuri Berchiche (Pubitis) bu oyunu özlüyor.

Tahmin

Elche’nin bu Athletic Bilbao takımına puan vermenin zor olabileceğini düşünüyoruz.

Böylece Athletic Bilbao sürekli olarak 0: 1’lik bir galibiyet puanı tutuyor.

Bunun zor olmasını bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: