Empoli’nin Cenova’ya karşı İtalyan Serie A’da tahmini

Cuma günü Stadio Carlo Castellani’nin Serie A maçında, Empoli sahasının sahipleri rakibine karşı Genoa ile oynayacaklar.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Empoli – Cenova maç istatistiklerimizi görmek için şu adrese gidin 1xbet bonus nasıl kullanılır (en iyi maç oranları dahil).

Empoli

Empoli, Sassuolo’ya karşı Serie A 1: 2’deki zaferin yeniden sonucunu arayacak.

O maçta Empoli topun% 42’sini, 14’ünü gole attı ve 6’sını gole attı. Empoli’nin bir parçası olarak golcüler Lorenzo Tonelli (43 ‘Avtogol), Andrea Pinamonti (83’) ve Szimon Zhurkowski (92 ‘) idi. Rakibi için Sassuolo, 5 golle 15 gol vuruşu gerçekleştirdi.

Empoli son zamanlarda nadiren savunma direnci gösterdi. Gerçekler, Empoli’nin savunmalarının önceki maçlarının 6’sında 6’sında kırıldığını gördüğünü ve 13 gol attığını gösteriyor. Ancak, bu maçta böyle bir düzenlilik devam etmeyebilir.

Cenova

Son maçında Genoa, Serie A’da Venedik’le 0: 0 berabere kaldı.

O maçta Genoa% 63’lük bir topa sahipti ve 19 gol attı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Venedik hedefe 6 atış yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Genoa son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakibinin toplam 10 gol atmasına izin verdi. Kendilerini savunurken Cenova zayıflıklarının açığa çıktığını gördü.

Yüz yüze

24 Ekim 2015’ten kalma önceki yüz yüze toplantılarına baktığımızda, Empoli’nin bu maçlardan 1’ini ve Cenova’yı 4 kazandığını ve 1 berabere kaldığını görüyoruz.

Bu maçlarda toplamda 12 gol attılar, bunlardan 4’ü Azurri, 8’i ise Il Grifone’u attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Ligin bu ikisini de içeren son maçı, Serie A’nın 21. maç günü 28.01.2019’da Cenova’da Empoli 1: 3 ile sona erdiğinde sona erdi.

O gün Empoli’nin topun% 58’i topa sahipti ve hedefe 15 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Gol atan tek oyuncuları Giovanni Di Lorenzo (63 ‘) idi.

Genoa hedefe 15 vuruş yaptı, hedefe 7 vuruş yaptı. Christian Kuame (18 dakika), Darko Lazovic (70 dakika) ve Antonio Sanabria (73 dakika) kendilerini ayırdılar. Federico La Penna’nın maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Empoli

Empoli’nin patronu Aurelio Andreazzoli, bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir kadro mevcut. Petar Stojanovic, diskalifiye nedeniyle bu maça katılamadı.

Takım haberleri: Cenova

Genoa teknik direktörü David Ballardini, ulaşılamayan bazı oyuncularla savaşmak zorunda. Francesco Cassata (diz cerrahisi), Hernani (geri çekilme kasının yırtılması), Nikola Maksimovic (burkulma), Paolo Guilone (bilinmeyen yaralanma), Matthia Bani (kas problemleri), Matthia Destro (bilinmeyen yaralanma) ve Mohamed Fares (kas yaralanması) bu oyunu kaçırın. Ivan Radovanovic’in diskalifiye olması nedeniyle bu maça hakkı yok.

💡 Tahmin

Tahminimize göre Empoli muhtemelen birçok anı ve hedefe başarılı bir şekilde vurabilir.

Bununla birlikte, Cenova’nın muhtemelen bir atılım yapması da zor olacaktır, ancak bize burada en az bir kez dönüştüklerini düşünüyoruz.

Buna göre, Empoli için tam istihdamda 3: 1 fark görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: