Empoli’nin İtalyan Serie A’da Salernitan’a karşı maçının tahmini

Empoli, Cumartesi günü Serie A maçında Salernitana’dan Stadio Carlo Castellani’ye konuklarla oynayacak.

Betin bonus kodu Empoli — Salernitan maçının tam tahminleri, istatistikleri ve genel bir bakışının yanı sıra güncel oranlar sunulmaktadır.

Empoli

Empoli, Milan Inter’e karşı önceki maçta 4:2 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç isteyecektir.

O maçta Empoli, zamanın% 35’ini topa sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 4 gol attı. Empoli’de goller Andrea Pinamonti (5′), Christiane Aslani (28′) ve Simone Romagnoli (40′ kendi golü) tarafından atıldı. Milanlı Inter, hedefe 37, 10’u da hedefe isabet etti. Inter için Lautaro Martinez (45′, 64′) ve Alexis Sanchez (94′) puan aldı.

Son zamanlarda Empoli, 90 dakikayı sık sık tutmayı başaramadı. Empoli’nin önceki 6 maçtan 5’inde 14 gol atarken attığı gollerden endişe duyacaklar. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Salernitana

Son maçında Salernitana, Serie A’nın bir parçası olarak Cagliari ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Salernitana% 49’luk bir topa sahipti ve gole 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Salernitana için gol atan tek oyuncu Simone Verdi (68′) idi. Öte yandan Cagliari, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı. Giorgio Altare (99′) Cagliari’nin golünün yazarı oldu.

Formlarına baktığımızda Salernitana, rakiplerinin 5 gol attığı son 6 maçının 5’inde gol attı. Savunmada Salernitana’nın biraz yumuşak bir tabanı var gibi görünüyor.

Geçmiş formlarına bakarsanız, Salernitana olduğu ortaya çıkar

Ligin önceki 7 maçında deplasmanda onlarla oynadıklarında Empoli’yi yenemedik. Çok iyi değil.
Önceki 3 lig maçında evden uzakta kazanamadık.

Kişisel toplantılar

29/03/2018 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsak Empoli’nin bunlardan 4’ünü, Salernitana’yı 1 kazandığını ve berabere kalan 1 maçı oynadığını söyleyebiliriz.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı – maç başına ortalama 3,83 golle 23 gol atıldı.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, Serie A’nın 9. günündeki maçta 23/10/2021’de gerçekleşti ve final skoru 2-4 Empoli oldu.

O gün Salernitana, zamanın% 61’ine sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Goller Stefan Strandberg (13′ kendi golü) ve Luca Ranieri (48′) tarafından atıldı.

Öte yandan Empoli, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 11 vuruş yaptı. Goller Andrea Pinamonti (2′, 45′), Patrick Kutrone (11′) ve Ardian Ismaili (55′ kendi golü) tarafından atıldı. Yargıç Daniela’ya güven.

Takım Haberleri: Empoli

Emmanuel Ekong (travma bilinmiyor), Riccardo Marcizza (çapraz bağ yaralanması), Nicolas Haas (çapraz bağ kopması) ve Lorenzo Tonelli (çapraz bağ yaralanması), Gaffer Aurelio Andreazzoli’nin yönetiminde Empoli için oynayamayacaklar.

Muhtemelen “azzurri» bu oyunda Guglielmo Vicario, Petar Stojanovic, Mattia Viti, Sebastiano Luperto, Fabiano Parisi, Szimon Zhurkowski, Christiane Aslani, Filippo Bandinelli, Nedim Bairami, Patrick Kutrone ve Andrea Pinamonti’yi içeren 4-3-1-2’lik bir devre kullanabilirler.

Takım Haberleri: Salernitana

Ekibin neredeyse tamamı sayesinde Salernitana’nın patronu David Nikola’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Luca Ranieri (kas problemleri) burada oynamayacak. Diskalifiye nedeniyle bu maça katılamayan oyuncular Emil Bochinen ve Frank Ribery—

“El Bombasının” başlangıç kadrosuyla 3-5-2’lik bir şemayı kullanabileceğine yöneliyoruz: Luigi Sepe, Norbert Diomber, Ivan Radovanovic, Federico Fazio, Pasquale Mazzocci, Gregoris Castanos, Lassana Coulibali, Ederson, Nadir Zortea, Milan Juric ve Simone Verdi.

⚡ Tahmin

Empoli, Salernitana’dan takımın golüne güvenmeli, ancak tek bir golün yeterli olmaması muhtemeldir.

Bu nedenle, Salernitana’nın mola düdüğü çaldığında 1-2’lik bir skorla kazanmasını bekliyoruz. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: