Estudiantes de La Plata – Fortaleza maçının Libertadores Kupası’nda tahmini

Bu ilginç polis maçında Libertadores Estudiantes de La Plata, Cuma günü Fortaleza ile oynayacak.

Estudiantes de La Plata – Fortaleza maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı görüşleri bonus 1xbet ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata, Arsenal de Sarandi’ye karşı önceki maçında Süper Lig’de 2-1 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Estudiantes de La Plata% 62’lik bir topa sahipti ve 4’ünün gole düştüğü gole 11 vuruş yaptı. Estudiantes de La Plata için gol atan tek oyuncu Franco Zapiola (40′) oldu. Rakip Arsenal de Sarandi, hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Arsenal de Sarandi’ye Christian Colman (4′) ve Leonel Picco (58′) puan verdiler.

Bu son zamanlarda Estudiantes de La Plata’nın 90 dakika boyunca dayanmayı başardığı nadir bir durumdur. Aslında Estudiantes de La Plata, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını 8 gol atarken kırdı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Fortaleza

Serie A’daki Coritiba’ya karşı son maçında yenilginin ardından Fortaleza ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Fortaleza, zamanın% 62’sine sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu 20 golle 20 vuruş yaptı. Fortaleza için Habraau attı (84′). Coritiba hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Coritiba’ya Leo Gamallo (2′) ve Hugo (94′) puan verdiler.

Fortaleza son yarım düzine maçında 9 gol attı. Ayrıca, bu vakaların her birinde Fortaleza yerini alacaktı. Bu dönemde kendilerine karşı 9 gol atıldı.

Takım Haberleri: Estudiantes de La Plata

Estudiantes de La Plata’nın baş antrenörü Ricardo Zielinski’nin takımın neredeyse tamamı sayesinde fiziksel formla ilgili tek bir sorunu olduğu için neredeyse herkes maça katılabilir. Ezekiel Munoz (çapraz bağ kopması) oynamayacak.

Takım Haberleri: Fortaleza

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Fortaleza’nın patronu Juan Voevoda’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Tahmin

Fortaleza’nın Estudiantes de La Plata takımına gol atmasının zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da kazanan maçta kendi başına gol atabileceğine inandığımız bir takım.

Bunu düşünürsek, Estudiantes de La Plata’nın mola düdüğünden sonra 1-0 galip geleceğini düşünüyoruz.

Umarız bu iyi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: