Everton — Liverpool maçının tahmini

Çarşamba günü Goodison Park’taki Premier Lig maçında Everton’un ev sahibi takımı Liverpool’a karşı mücadele edecek.

Everton — Liverpool maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet promosyon kodu 2021 (artı oyun başına en iyi oranlar) gösterilmektedir.

Everton

Everton, son Premier Lig maçında Brentford’dan 1-0 yenilgisinin ardından sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Everton, zamanın% 60’ına sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rakip Brentford’un 6 golü vardı, bunlardan 4’ü gole girdi. Brentford için Ivan Tony attı (24′).

Everton son zamanlarda pek sık gözden kaçırmıyor. Gerçekler, önceki 6 maçtan 5’inde Everton’un 12 gol atarken savunmayı kırdığını gösteriyor.

Liverpool

Liverpool, Premier Lig’in son maçında Southampton’a karşı 4-0 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Liverpool, zamanın% 64’üne sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 20 gol attı. Liverpool’un golleri Diogo Jote (2′, 32′), Thiago Alcantara (37′) ve Virgil van Dijk (52′) tarafından atıldı. Southampton’un 7 golü vardı, bunlardan 3’ü hedefe doğru ilerliyordu.

Yoğun maçlara olan iştahını gösteren Liverpool, sahaya çıktığı önceki altı maçta 21 gol attı ve her maçta ortalama 3,5 gol attı. Rakipleri bu gollerden 5’ini attı. Önceki sonuçlara bakılmaksızın, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Yüz yüze

03.03.2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Everton’un bunlardan 1’ini, Liverpool’u 2 kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde toplamda 14 gol atıldı, bunlardan 6’sı «şekerleme» ve 8’i «kırmızı” idi. Bu, maç başına ortalama 2.33 gole eşittir.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç, Premier Lig’in 25. maçında 20/02/2021 tarihinde gerçekleşti ve skor 0-2 Liverpool —Everton oldu.

O gün Liverpool’un topu% 71’lik bir paya sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden hedefe 15 vuruş yaptı.

Öte yandan Everton, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Goller Richarlison (3′) ve Gilfi Sigurdsson (83′) tarafından atıldı. Yargıç Chris Cavanaugh.

Takım Haberleri: Everton

Everton menajeri Raphael Benitez, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Liverpool

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Liverpool menajeri Jürgen Klopp, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bu maçta Liverpool’un çok fazla topa sahip olma ve birçok gol fırsatını gerçekleştirme şansı var.

Aynı zamanda, Everton’un kapının önüne girmesi kolay olmayacak, ancak büyük ihtimalle de gol atacaklarını düşünüyoruz.

Liverpool’un maçın sonunda 1:3’lük bir skorla kesin bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: