Farco’nun Mısır Premier Ligi’nde El Goon’a karşı maçının tahmini

Pazartesi günü Premier Lig maçında Farco, sahasında El Gouna takımıyla buluşacak.

Bonus 1xbet Farco — El Gouna maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görüntüleyin.

Farco

Farco, Premier Lig’de Pyramids’le (0:0) berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

Farco’nun katıldığı son 6 karşılaşmanın 6’sında maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemdeki gol oranlarına gelince, rakip takımlar toplamda 1, Farco ise 3 puan aldı.

El Gouna

Premier Lig’deki Misr Lel-Mccas’ın son maçında yenilginin ardından El Gouna ve taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: El Gouna, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 11 gol yedi. “El Gouna” nın arkasında biraz yumuşak bir taban var gibi görünüyor. Ancak, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Takım Haberleri: Farco

Amr Gamal (çapraz bağ kopması) ve Saif Thierry (çapraz bağ kopması) Pharco maçına katılamazlar.

Takım haberleri: El Gouna

El Gouna’nın patronu Miloseviç’ten daha iyi değil, bir takım erişilemeyen oyuncularla uğraşmak zorunda. Luai Wael (çapraz bağ kopması) ve Shimelis Bekele (çürük) dikkate alınamaz.

💡 Tahmin

El Gouna’nın, skoru büyük olasılıkla öne çıkıp çıkabileceğini düşündüğümüz Farco takımıyla eşitlemek için zor bir durumda olabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle, maç sonuçlarına göre Farco’nun 1-0 avantajıyla çok rekabetçi bir oyun öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: