FC Lorient — Lille Fransa Ligue 1 tahmini

Cuma günü Lille, Lorient kulübünün ev sahipleriyle Lig 1 maçında Yves Allenmath Stadyumu’nda olacak .

1xbet promosyon kodu 2021 Tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve FC Lorient — Lille hakkındaki istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

FC Lorient

FC Lorient, RC Lens’e karşı lig 1’de 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça gidiyor.

O maçta Lorient topu %46’ya sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 15 gol attı. Loriana’da golcüler Arman Loriente (27 dakika) ve Thomas Moncondoui (35 dakika) idi. Öte yandan RC Lens, 9’u hedefe isabet eden hedefe 19 vuruş gerçekleştirdi. Jonathan Klauss (24′) ve Seco Fofana (70’) kendilerini RC Lens için ayırdılar.

Son zamanlarda, FC Lorient’in temiz çarşafları tutması zordu, ama aynı zamanda gol ızgarasını kendileri vurmak için yeterince şey yaptılar. Lorient, son 6 maçında 5’inde gol attı ve bu maçların 6’sında Protokole girmeyi başardı. Sadece bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Bu çatışmanın arifesinde, FC Lorient:

ligin son 2 maçında Lille’i yenemedik.
ligin önceki 7 ev maçında kaybetmedik.

Lille

Lille, Lig 1’de 2-1 kazandıktan sonra oyuna girecek ve Montpellier’i son maçta yenecek.

O maçta, Lille topun %45’ine sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 15 gol attı. Lille’de Yusuf Yazeci (45 dakika) ve Jonathan David (56 dakika) kendilerini ayırt ettiler. Montpellier hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Gaethan Laborde (45 ‘) Montpellier takımının golcüsü oldu.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve rakip takımların toplam 10 gol attığı son 6 maçın 5’inde Lille’e gol atıldı. Savunmada lille’in açıkça sorunları vardı.

Geçmiş sonuçlarına bakarak, Lille:

ligin son 16 maçında deplasmanda yenilmediler. Bu ne koşuydu.
ligin son 2 maçında deplasmanda kazanamadım.

Yüz yüze

12 Aralık 2015’ten itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Lorient’in bunlardan 2’sini kazandığını, Lille’in 4’ünü kazandığını ve çekiliş sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu oyunlarda toplam 15 gol attılar, bunlardan 3’ü Les Merlus’u attı ve 12’si LOSC’Yİ attı. Bu, maç başına ortalama 2,5 gol değeridir.

Bu ikisinin katılımıyla ligdeki önceki düello, ligin 26. maç günü olan 21.02.2021’de sona erdi ve skor 1: 4 Lille ile sona erdi.

O gün Lorient, topun sahipliğinin %44’ünü, hedefe 8 vuruşunu, hedefe 3 vuruşunu gerçekleştirdi. Goller Andrew Çakillon (20 ‘Autogall) ve Jerome Ergo (23′) tarafından atıldı.

Rakibi için Lille, hedefe 16 atış yaptı, hedefe 7 atış yaptı. Goller José Fonté (38 ‘), Jonathan Iconé (59’) ve Domaga Bradaric (91‘) tarafından atıldı. Hakem Johan Hamel tarafından yapıldı.

Takım haberleri: FC Lorient

LORİS Mujokolo (ayak bileği burkulması) ve Jeremy Morel (Kas yaralanması) FC lorient ustabaşı Christophe Pelicier’e ulaşılamaz.

Takım haberleri: Lille

Lille’in patronu Jocelyn Gurvennek’in tam teşekküllü bir kadrosu yok. Jonathan Bamba (kalça problemleri), Timothy Wea (kalça problemleri) ve Renato Sanchez (menisküs yaralanması) burada yer almıyor.

🔮 Tahmin

Burada, FC Lorient’in bu Lille dizisini kırmak için her türlü çabayı göstermesi gerektiğini düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen en az bir kez üstünlük kazanmak için en az bir kez gol atacağını düşünüyoruz.

Bu oyunun sonunda Lille’e karşı 0: 1’lik bir farkla kazanacağız.

Bakalım nasıl bitecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: