Ferran Torres: Man City, forveti Barcelona’ya satmayı kabul ediyor

Manchester City, Ferran Torres’i Barcelona’ya satmak için bir anlaşma imzaladı. Tüm spor etkinlikleri için oranlar 1xbet bonus kodu bulunabilir.

Barcelona’nın 21 yaşındaki forvet oyuncusuna 55 milyon euro (46,7 milyon sterlin) ve ek olarak 10 milyon euro (8,5 milyon sterlin) ödemeyi kabul ettiği tahmin ediliyor.

İspanyol kulübü, yeni alınan banka kredisi sayesinde mevcut mali sorunlarına rağmen anlaşmayı finanse edebiliyor.

Ancak, La Liga’nın mali Fair Play kurallarına uymak için birden fazla oyuncu satmadıkça dizilerini Torres ile dolduramayacaklar.

Ağustos 2020’de Valensiya’dan taşınmasından bu yana City için 43 maç geçiren ve 16 gol atan İspanyol Torres de transfer için onay verdi.

Bu sezon City’nin ilk altı maçında yer aldı, ancak Eylül ayında Southampton’la golsüz bir berabere kaldı ve gelecek ay İspanya ile uluslararası bir turnuva sırasında ayak yaralanmasından sonra hiç oynamadı.

Oyuncu, menajer Pep Guardiola’ya ilk takımda daha düzenli bir futbol elde etmek için ayrılmak istediğini ve City’nin forvet pozisyonunda güçlü pozisyonlara sahip olduklarına inandığını söyledi: Bernard Silva, Jack Grilish, Riyad Mahrez, Rahim Sterling, Gabriel Jesus ve Phil Foden, Etihad Stadyumu’ndaki başlangıçtaki yer için rekabeti güvence altına aldı

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: