Fildişi Sahili oyununun Mısır’a karşı tahmini

Çarşamba günü, Fildişi Sahili Afrika Uluslar Kupası’nda Mısır’daki rakiplerle mücadele edecek.

Fildişi Sahili – Mısır maçıyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Fildişi Sahili

Fildişi Sahili, önceki sonucunu takiben, Cezayir’i Afrika Uluslar Kupası’nda 3-1’lik bir skorla yendikten sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Fildişi Sahili topun% 44’ünü elde etti ve 7’si hedefe isabet eden 12 vuruş yaptı. Fildişi Sahili için goller Frank Kessi (22 dakika), İbrahim Sangaré (39 dakika) ve Nicolas Pepe (54 dakika) tarafından atıldı. Cezayir hedefe 14 darbe indirdi, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Bendebka (73′) Cezayir için gol attı.

Fildişi Sahili Patrice Bomel, son 6 maçında toplam 11 kez gol attı. Bu maçlarda kendilerine karşı atılan gollerin karşılaştırmalı sayısı 5’dir.

Mısır

Mısır, son maçında Sudan’ın tutulmasıyla Afrika Uluslar Kupası’nda 1-0 kazandıktan sonra bu maça giriyor.

O maçta Mısır’ın topun% 62’si topa sahipti ve 12 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 4’ü kaleye çıktı. Mısır için gol atan tek oyuncu Abdelmon’du (35 dakika). Sudan, hedeften 8’i vurmuş, bunlardan 1’i hedefe vurmuştur.

Mısır savunucularının etkili eylemleri dizisi, son 6 karşılaşmada kaçırılan toplam gol sayısının 4 olduğunu gösterdi. Aynı dönemde kendi forvetleri 9 gol atmayı başardı.

Tahmin

Mısır’ın Fildişi Sahili’nden bu takımı kırmasının kolay olmayacağını düşünüyoruz, ki bu da puan alması ve zirvede kalması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, oyunun sonunda Fildişi Sahili’nin lehine 1-0’lik bir farkla iyi bir savaş olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: