Finlandiya — Fransa maçının tahmini

Finlandiya, Salı günü Fransa ile Avrupa Dünya Kupası’nın büyük eleme maçında buluşacak.

Finlandiya — Fransa maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini bonus 1xbet ve son maçın oranlarını okuyun.

Finlandiya

Finlandiya, Bosna Hersek üzerinden 1-3 Dünya Kupası — Avrupa eleme maçında kazandıktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Finlandiya% 32’lik bir topa sahipti ve 5 golle 8 gol attı. Finlandiya milli takımı için Marcus Forss (29 dakika), Lod (51 dakika) ve Daniel O’shaughnessy (73 dakika) gollerini attı. Rakibi için Bosna, hedefe 7 vuruşla 28 gol attı. Luka Menalo (69 ‘) Bosna için kendini ayırdı.

Finlandiya Markku Kanerva, son altı maçında 7 kez gol attı. Bu süre zarfında kaçırdıkları karşılaştırmalı gol sayısı 5’dir.

Fransa

Fransa bu maça 8: 0 Dünya Kupası elemesinin ardından girdi – Avrupa son maçında Kazakistan’a karşı kazandı.

O maçta Fransa topu% 66’ya sahip olmayı başardı ve 14’ü hedefe isabet eden 20 gol attı. Fransa milli takımı için goller Kilian Mbappé tarafından atıldı (6, 12, 32, 87), Karim Benzema (55, 59), Adrien Rabiot (75 dakika) ve Antoine Griezmann (84 dakika). Rakibi için Kazakistan, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş gerçekleştirdi.

Önceki altı karşılaşmada Fransa toplam 12 gol attı. Fransa bu oyunların her birinde ek olarak protokole girdi. Bu dönemde savunucuları kalelerine 8 gol attı.

Yüz yüze

Bu kulüplerin katılımıyla ligin son maçı, Fransa’nın Finlandiya’nın 2-0’lık skoruyla sona erdiği Avrupa Kupası elemelerinin 6. günü olan 07.09.2021 maçıydı.

Bu kez Fransa, topun sahipliğinin yüzde 64’ünü ve kaleye 20 vuruşunu başardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. En etkili olanı Antoine Griezmann’dı (25 ‘, 53’).

Rakibi Finlandiya için gole 3 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Hakem Deniz Aytekin tarafından yapıldı.

⚡ Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Fransa, gol atmakta zorluk çekebilecek Finlandiya ile karşılaştığında bir kereden fazla puanlama şansı yaratacaktır.

Böylece, 90 dakikanın sonunda Fransa’nın rutin zaferini 0: 2’lik bir skorla bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: