Fiorentina vs Genoa maçının tahmini

Pazartesi günü Artemio Franchi Stadyumu’ndaki Serie A maçında, Fiorentina’nın ev takımı, Genoa’daki rakibine meydan okumaya hazır olacak.

1xbetten indirme’deki tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi Fiorentina —Genoa anketimizi (maç başına en iyi oranlar dahil) inceleyin.

Fiorentina

Fiorentina, İtalya Kupası’nda Napoli’yi 2-5 yenerek son kez kaldıkları yerden devam etmek istiyor.

O maçta Fiorentina’nın% 52’si topa sahipti ve 17’si kaleye çarptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Fiorentina’da golcüler Dusan Vlachovic (41 ft), Cristiano Biragi (57 ft), Lorenzo Venuti (105 ft), Krzysztof Pentek (108 ft) ve Yussef Maleh (119 ft) idi. Öte yandan Napoli, hedefe 14 darbe indirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Napoli için goller Dris Mertens (44′) ve Andrea Petaña (95′) tarafından atıldı. Fiorentina kazananları ek süre içinde geride bıraktı.

Bu son zamanlarda Fiorentina’nın kaçırmadığı nadir bir durumdu. Gerçek şu ki Fiorentina, savunmalarının önceki 6 maçlarının 5’inde kırıldığını ve 10 gol attığını gördü.

Bundan bahsedersek, Fiorentina son 4 maçında Genoa Ligi’nde kaybetmedi.

Genoa

İtalya Kupası’nda Milan’a karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra, Genoa durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Genoa, topun% 39’unu elde etti ve 14 tanesi hedefe çarptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Genoa için gol atan tek oyuncu Leo Estigard’dı (17 dakika). Öte yandan Milan, hedefe 24 darbe indirdi, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Milan için Olivier Giroud (74′), Raphael Leau (102′) ve Alexis Salemakers (112′) puan aldı. Maç ekstra zamana geçti ve Milan tarafından kazanıldı.

Genoa’nın son 6 maçında gol atmak için zor bir iş çıkardığını ve bunun da sadece 4’ünün kötü bir sonuca yol açtığını belirtmek gerekir. Bu maçlarda Il Griffon da rakiplerinin toplam puanının 8 olduğunu gördü. Bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekecek.

Kişisel toplantılar

26 Mayıs 2019’dan itibaren kişisel düellolarının istatistiklerine bakıldığında, kulüplerin hiçbiri genel olarak zirveye çıkmadı: Fiorentina bu maçlardan 1’ini kazandı ve Genoa 1 ve 4, 90 dakikalık oyundan sonra berabere kaldı.

Toplamda bu oyunlarda iki takım arasında 10 gol atıldı, bunlardan 5’i La Viola’dan, 5’i de Griffone’den. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,67’ye eşit olarak verir.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, 18 Eylül 2021’de Genoa’nın Fiorentina’nın 1-2’lik skoruyla sona erdiği Serie A’nın 4. günü maçıydı.

O Genoa maçında topun% 35’ini elinde tutmayı başardı ve hedefe 3 isabetle 9 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncuları Domenico Krisito’ydu (98′).

Fiorentina hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Riccardo Saponara (60 dakika) ve Giacomo Bonaventura (89 dakika) attı. Hakem Livio Marinelli’ydi.

Takım Haberleri: Fiorentina

Riccardo Sottil (yaralanma bilinmiyor), Marco Benassi (yaralanma bilinmiyor) ve Lucas Martinez Quarta’nın (yaralanma bilinmiyor) Fiorentina’nın baş antrenörü Vincenzo Italiano’ya ulaşılamıyor.

Bizim düşüncemize göre La Viola 4-3-3 şemasını kullanabilir ve Pietro Terracciano, Álvaro Audriosola, Nikola Milenkovic, Igor, Cristiano Biragi, Giacomo Bonaventura, Lucas Torreira, Alfred Duncan, José Maria Callejon, Dusan Vlachovic ve Riccardo’yu seçebilirdi. Saponara.

Takım haberleri: Genoa

Il Grifone’un Salvatore Sirigu, Silvan Hefti, Mattia Bani, Domenico Krisito, Paolo Guillone, Filippo Melegoni, Milano Badel’i, Manolo Portanov’u, Zinho Vanheusden’i, Mattia Destro’yu göndererek 3-5-2 sistemini kullanacağını düşünmeye eğilimliyiz. ve Felipe Caisedo’ya.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Fiorentina muhtemelen onunla yüzleşecek olan Genoa ile oynadıklarında bir kereden fazla puanlama şansı yaratacaktır.

Böylece Fiorentina’nın kontrollü zaferini oyunun sonunda 2-0’lık bir skorla görebiliriz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: