Flamengo maçının Corinthians’a karşı tahmini, Brezilya Serie A

Flamengo, Perşembe günü Serie A maçında Estadio do Maracana’da Corinthians’ı ağırlayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Flamengo —Corinthians istatistiklerimiz için, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere bugün için 1xbet promosyon kodu 2021 girişine geçin.

Flamengo

Flamengo, son sonucundan sonra São Paulo’yu Serie A’da 0:4’lük bir skorla yenerek yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta Flamengo, zamanın% 59’una sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 15 gol attı. Flamengo’da goller Gabriel Barbosa (1′), Bruno Enrique (4′) ve Michel (42′, 55′) tarafından atıldı. São Paulo hedefe 6 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu.

En son sonuçları, Flamengo’nun arka hattının daha fazla sağlamlık gösterdiğini gösteriyor. Flamengo’nun rakibine fazla bir şey vermediği, son altı maçta kalecilerinden geçen toplam gol sayısı 4 oldu. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Korintliler için

Corinthians, Serie A’nın son maçında Kuyaba’ya karşı 3-2 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

O maçta Corinthians, zamanın% 54’üne sahipti ve 5’i hedefe doğru yönlendirilen 13 gol attı. Corinthians’ın bir parçası olarak goller Juliano (3′), Renato Augusto (51′) ve Roger Guedesh (57′) tarafından belirlendi. Öte yandan Cuiaba, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 9 vuruş yaptı. Kuyabu’ya Pepe (45′) ve Paulou’ya (78′) puan verildi.

Corinthians’ın son 6 maçında Silvio Silvio 7 kez başarılı bir şekilde gol attı. Bu maçlar için Corinthians’ın kapısına atılan gol sayısı 8’dir.

Yüz yüze

06/10/2018 tarihinden itibaren bu takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, bu maçların Corinthians için bir hayal kırıklığı haline geldiğini gösteriyor. Tek bir zafer kazanmayı başaramadılar, Flamengo ise bu karşılaşmaların yüzde 83’ünü yenerek onları geride bıraktı.

Bu maçlarda da çok sayıda gol atıldı, toplamda 23 gol, maç başına ortalama 3.83 gol atıldı.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki önceki maçı, Serie A maçının 14. gününde 01/08/2021 tarihinde, Corinthians maçı 1-3 Flamengo skoruyla bitirdiğinde gerçekleşti.

O maçta Corinthians, zamanın% 35’ini topa sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Protokoldeki tek oyuncuları Vitinho’ydu (88′).

Flamengo hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Everton Ribeiro (7′), Gustavo Enrique (40′) ve Bruno Enrique (44′) tarafından puanlandı.

Maç Leandro Vouaden’den yargılandı.

Takım Haberleri: Flamengo

Flamengo’nun patronu Renato Portaluppi, takımın tamamen sağlıklı bir kadrosu sayesinde bu maç öncesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Corinthians

Corinthians’ın patronu Silvio Silvigno, elinde tamamen yaralanmadan oluşan bir kadroya sahipken, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Flamengo’nun muhtemelen bir defadan fazla gol atmak için yeterli an yaratacağına ve belki de rakibin kalesine girmek için mücadele edecek olan Corinthians’la bir maçı kaçırmayacağına inanıyoruz.

Flamengo’nun emin zaferini normal saatlerde 2-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: