Flamengo-Olympia libertadores Kupası tahmini

Flamengo ve Olympia arasındaki Libertadores Kupası’nın uzun zamandır beklenen çeyrek final maçı Çarşamba günü başlıyor . Yarı finalde yer alma konusundaki teşvik göz önüne alındığında, bu ikisi için de harika bir oyun olacağını vaat ediyor.

Flamengo-Olympia maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tamamı, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet promosyon kodu 2020 görülebilir.

Flamengo

Flamengo, Recife Sports’a karşı Serie A 2-0 başarı ile son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecektir.

Bu oyunda Flamengo topu %64’e sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 17 gol attı. Bruno Enrique’nin Flamengo takımının hesabında (11’‘. Rakibi Sport Recife için gole 4 darbe indirdi, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Ronaldo Ferreira (47 ‘ Autogol), Recife Sports lehine kendini gösterdi.

Flamengo’yu içeren maçlar son zamanlarda çok canlı göründü ve yüksek puanlar norm haline geldi. Son 6 maçta her iki taraf da 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunlardan 16’sı Flamengo’ya aitti. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Olympia

Sergio Orteman’ın Olympia, önceki altı maçta toplam 9 gol atarak kutlamak için bir nedene sahipti. Aynı karşılaşmalarda kaçırdıkları gollerin toplamı 8’dir.

Takım haberleri: Flamengo

Flamengo antrenörü Rogerio Ceni’nin, bu maçtan önce konuşulacak fitness sorunları yok, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde.

Takım haberleri: Olympia

Olympia’nın patronu Sergio Orteman, tamamen sağlıklı bir grup arasından seçim yapabilmesi nedeniyle, bu maçtan önce fiziksel uygunluk konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bu maçta Olympia’nın bu Flamengo kadrosuna karşı kesinlikle gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak muhtemelen diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını engellememeliyiz.

Seçimimiz, sürekli bir düdük çaldığında Flamengo için 2-1’lik bir galibiyet için burada. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: