Flamengo vs Juventude, Serie A Tahmini, Brezilya

Juventude, Çarşamba günü Maracana Stadyumu’na Flamengo’nun Serie A ev sahipleriyle buluşmak üzere gelecek.

Flamengo’nun Juventude’ye karşı 1xbetten indirme’deki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (ve ayrıca en iyi oyun şanslarını) inceleyin.

Flamengo

Flamengolar son sonuçlarından sonra tekrar kazanmayı umuyorlar — Serie A’da Fortaleza üzerinden 0: 3.

O maçta Flamengo topu% 60’a sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 13 gol attı. Flamengo’nun golleri Pedro (60 ‘) ve Michael (64’, 67 ‘) tarafından atıldı. Fortaleza kapıdan 6 giriş yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Son sonuçları, Flamengo’nun savunmasına büyük önem verilmesi gerektiğini gösteriyor. Flamengo gerginliğini koruyor: Son altı maçında attığı gol sayısı 2.

Bu düelloya girerken Flamengo, ligin son iki maçında Juventude’yi yenemedi.

Juventude

Önceki maçta Juventude, Serie A maçında Amerika Mineiro ile 1-1 berabere kaldı.

Juventude’nin bu maçta% 58’lik bir topu vardı ve 5’i hedefe isabet eden 14 gol attı. Juventude’nin golü Davan’dı (44 ‘). Öte yandan Amerika’nın Mineiro kapısında 10 girişimde bulunmuştu, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Juninho (11 ‘) Amerika Mineiro için kendini ayırdı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve jUventudet son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakiplerinin toplam 9 gol atmasına izin verdi. Juventud’un savunmasında mükemmel olmaktan uzaktı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini yakında göreceğiz.

Yüz yüze

26.10.2005 tarihli önceki maçlarına bakarsak, iki kulübü ayıracak hiçbir şey yoktur: Flamengo bu maçlardan 2’sini kazandı, jUventude 2 ve 2 normal zamanlarda berabere kaldı.

Toplamda, bu karşılaşmalarda aralarında 18 gol atıldı, bunlardan 11’i Fla’yı, 7’si Juventus’u attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Ligin bu takımları içeren önceki karşılaşması Serie A’nın 7. oyun gününde 27.06.2021’de Juventude’nin 1-0 Flamengo maçındaki skorla sonuçlandı.

Juventude’nin o maçta % 35’lik bir topu, 8 gol atması ve 4 gol atması vardı. Protokoldeki tek oyuncuları Mateus Peyshoto’ydu (25 ‘).

Öte yandan Flamengo, 2’si hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Thiago maçı Luis Scarascati tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Flamengo

Flamengo yöneticisi Renato Portaluppi’nin sadece diğer tüm oyuncuların zindeliği konusunda endişelenmesi gerektiğinden, hemen hemen herkes düşünülebilir. Giorgiane de Arrasqueta (Kas yaralanması) rekabetin dışındadır.

Takım haberleri: Juventude

Juventude’nin patronu Marquinhos Santos, bu maç öncesinde fiziksel formundan endişe duymuyor çünkü seçim için sakatlıksız bir grup mevcut.

Tahmin

Flamengo’nun, jUventude ile oynadıklarında gerçekten bir galibiyet ve belki de boş bir sayfa alması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da belki de skorlamak için mücadele ediyor.

Bu nedenle, gün boyu Flamengo için 2-0’lık bir skorla layık bir zafer bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: