Fortaleza Tahmini — Gremio, Brezilya Serie A

Estádio Governador Plácido Castelo Stadı’nda Serie A maçında Çarşamba günü Fortaleza sahasının sahipleri Gremio’yla karşılaşacaklar.

Fortaleza – Gremio için tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz aşağıda ve güncel oranlarda 1xbet promosyon kodu.

Fortaleza

Fortaleza, Serie A’daki yenilginin ardından Flamengo’dan son maçında 0: 3’lük bir skorla burada en iyi skoru elde etmeye çalışacak.

Bu maçta Fortaleza topu % 40, 2 golle 6 gole sahipti. Öte yandan Flamengo’nun kaleye 13 isabet ettiği, bunlardan 6’sı hedefe isabet etti. Pedro (60 ‘) ve Michael (64’, 67 ‘) Flamengo için gol attılar.

En son Fortaleza oyunlarının ilginç bir özelliği, içlerinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki 6 maçlarını ele alırsak, bunlardan 5’inde “Her iki takım da gol atacak” bahsi kaybedilirdi.

Gremio

Serie A’daki sAntos’a karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Gremiu ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru umuyorlar.

O maçta Gremio yüzde 41’lik topa sahipti ve hedefte 8 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Öte yandan Santos’un golünde 13 atış vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Wagner Leonardo (92 ‘) Santos’un takımının golcüsü oldu.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Gremiu, rakip takımların toplam 11 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Savunmada Gremiu kesinlikle daha iyi olabilir. Bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Bu maçta Gremiu, şampiyonanın son iki maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

12 Mart 2006’dan önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Fortaleza’nın bunlardan 2’sini, Gremio’nun 1’ini kazandığını ve beraberlik sonucunun 3 olduğunu göreceğiz.

Bu karşılaşmalarda aralarında 7 gol atıldı, bunlardan 4’ü Fortaleza’dan, 3’ü de Tricolor dos Pampas’tan atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 1.17 idi.

Bu ikisini içeren önceki maç, Serie A’nın 7. maç günü 27.06.2021’de Gremio’nun Fortaleza’da 0: 0 skorla sona ermesiyle sona ermişti.

O maçta Gremio, topun sahipliğinin% 57’sini ve gole 18 vuruşunu başardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Öte yandan Fortaleza, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 16 vuruş yaptı. Hakem Marcelo de Lima Enrique’ye konuştu.

Takım Haberleri: Fortaleza

Fortaleza’nın patronu Juan Voudada, bu karşılaşmadan önce fitness konusunda endişelenmiyordu, çünkü kesinlikle yaralanmadan seçilebilecek bir grup yüzünden.

Takım Haberleri: Gremio

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroyla, Gremio’nun patronu Luis Scolari bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Tahminlerimize göre Gremio, Fortaleza’nın bu takımını kıracak kadar güçlü, ancak belki de vazgeçtikleri kadar fazla olmayacak.

Bunun sonunda Fortaleza’ya 2-1’lik bir avantajla çok yakın bir oyun görüyoruz. İyi biri olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: