Fortaleza’nın Brezilya Kupası maçında Cear’a karşı tahmini

Fortaleza

Juan Vojvoda’nın Fortaleza takımı son altı maçta toplam 6 kez gol attı. Tersine, bu süre zarfında onlara karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Ceara

Ceará takımının katıldığı önceki 6 karşılaşmanın 6’sında, onlarla rakipleri arasında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,17’dir ve Vovo takımında ortalama gol sayısı 0,83’tür.

Kişisel toplantılar

20/12/2020’den itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların incelenmesi, Fortaleza’nın bunlardan 1’ini, Ceara’nın ise 4’ünü kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 5’i Fortaleza takımı ve 11’i Vovo takımı oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Serie A maçının 3. gününde 01/06/2022 tarihinde gerçekleşti ve Fortaleza — Ceará’nın 0:1 skoruyla sona erdi.

O maçta Fortaleza, topun% 41’ine sahipti ve hedefine 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Ceará hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Top attığı golle Kleber (45′) dikkat çekti. Maç Braulio da Silva Machado tarafından yargılandı.

🔮 Tahmin

Ceara’nın Fortaleza takımının kalesine gol atmak için yeterli güce sahip olması gerektiğine inanıyoruz, ancak gerçekte onlarla karşılaşacak kadar çok kişi olmayacak.

Fortaleza’nın galibiyetiyle 90 dakika sonra 2-1’lik skorla sona erecek gergin bir karşılaşmaya bahse giriyoruz. Maçın oldukça eşit olmasını bekliyoruz. Maçın tüm istatistikleri ve güncel oranları 1xbet turkey bulunabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: