Fortaleza’nın Brezilya Kupası maçında Fluminense karşısında tahmini

Brezilya Kupası’nın bir sonraki maçında Fortaleza Perşembe günü Fluminense ile buluşacak.

1xbet bonus nasıl kullanılır Fortaleza — Fluminense maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları ile güncel oranlar sunulmaktadır.

Fortaleza

Fortaleza bu maçta Serie A’da Santos’a karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta Fortaleza% 52’lik bir topa sahipti ve 2’si gole giren gole 27 vuruş yaptı. Öte yandan Santos, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Fortaleza’nın son maçlarının ilginç bir özelliği, sıfır puanla çok sayıda gol attı.

Önceki altı maçlarını bundan önce alırsak, bunlardan beşinde BTTS’YE yapılan bahis kaybedilirdi.

Fluminence

Fluminense, Red Bull Bragantino’ya karşı önceki maçında Serie A’da 2-1 kazandıktan sonra düelloya çıkacak.

O maçta Fluminense% 61’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 24 gol attı. Fluminense’de goller John Arias (62′) ve Jerman Cano (66′) tarafından belirlendi. Öte yandan Red Bull Bragantino, hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Luan Candido (72′) Red Bull Bragantino’nun golünün yazarı oldu.

Fluminense’nin sahaya çıktığı son altı maçta 22 gol atıldı ve her karşılaşmada ortalama 3.67 gol oldu. Rakipler bu toplamın 6’sını attı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Kişisel toplantılar

05/12/2019 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsak, Fortaleza’nın bunlardan 1’ini, Fluminense’nin 3’ünü kazandığını ve 2 berabere kaldığını söyleyebiliriz.

Bu dönemde toplamda 8 gol atıldı, bunlardan 3’ü Fortaleza ve 5’i Üç renkli olmak üzere. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.33’tür.

Bu takımların katılımıyla ligdeki bir önceki düello, Serie A’nın 7. maçının günü 22/05/2022’de gerçekleşti ve 0-1’lik bir skorla sona erdi. Fluminense (Fortaleza).

O maçta Fortaleza% 63’lük bir topa sahipti ve hedefine 23 isabet etti ve bunlardan 8’i hedefe ulaştı.

Fluminense hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Luis Enrique (9′) gol attı. Maç Anderson Daronko tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Fortaleza

Fortaleza’nın patronu Juan Valisi tam kadroya sahip ve çalışmaya hazır tamamen yaralanmamış bir grup sayesinde bu oyunda fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Takım Haberleri: Fluminense

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Fluminense patronu Fernando Dinish bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

⚡ Tahmin

Hem Fluminense hem de Fortaleza’nın burada gol atabileceğine inanıyoruz, ancak açık bir kazanan görmek zor olsa da.

Bakalım bu toplantı nasıl olacak, ama görünüşe göre berabere bitecek. Bu nedenle, hakem mola için düdüğü verdiğinde berabere bitecek gergin bir düelloya yöneliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: