Fransa birinci Ligi’nde Strazburg-Metz maçının tahmini

Strazburg, Cuma günü Lig 1 maçında Stade de la Mainau’da MetS konuklarıyla buluşacak.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Strazburg — FC Mets maç istatistiklerimiz, partnerimizin web sitesinde 1xbet turkey ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Strasbourg

Strazburg, Lig 1’deki yenilginin ardından Lyon’a karşı önceki maçında 3-1’lik bir skorla burada en iyi skoru elde etmeye çalışacak.

O maçta Strazburg %41’lik bir topa sahipti ve kaleye 12 vuruş yaptı, hedefe 4 gol attı. Strazburg’u gol atan tek oyuncu Habib Diallo (97′) idi. Olympique Lyonnais hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Moussa Dembele (8 dakika), Jason Denayer (64 dakika) ve Lucas Packa (87 dakika) Lyon için gol attılar.

Son zamanlarda Strazburg oldukça sık Gözden kaçırdı, ama aynı zamanda kapıları kendileri vurmanın yollarını da buldular. Son 6 maçlarına baktığımızda Strazburg 6 tanesinde savunmada cezalandırıldı, 5 tanesinde ise Protokole girdi. Ancak, belki de böyle bir eğilim burada gelişmeyecektir.

Bu oyuna girerken, form kılavuzu Strazburg’u gösteriyor:

MetS

Ligue 1’deki ESTAC’IN son maçında yenildikten sonra, Mets ve onların gezici taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Mets’in yüzde 62’si topa sahipti ve 16 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. ESTAC, 5 atıştan hedefe 10 atış yaptı. Gerson Rodriguez (50 ‘) ve Xavier Chavalerin (84’) estac için kendilerini ayırdılar.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Mets son 6 maçının 6’sında gol attı ve toplamda 11 gol yedi. MetS fc’nin savunmasında kesinlikle geliştirilecek çok şey var.

↔ ️ Yüz yüze

20 Aralık 2017’de başlayan son kişisel karşılaşmaların analizi, Strazburg’un bunlardan 1’ini, Mets’in ise 2’sini kazandığını ve berabere sayısının 3’e ulaştığını gösteriyor.

Toplamda bu oyunlarda 17 gol atıldı, bunlardan 7’si Le Racing, 10’u Le Grena attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83 idi.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin son turnuvası, ligin 1.14.02.2021’in 25. oyun günü oldu ve bu skorla sona erdi: FC Metz 1-2 Strasbourg.

O gün Mets’in %45’i topa sahipti ve 14 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Tek gol atan oyuncuları Thomas Delane (17′) idi.

Öte yandan Strazburg, hedeften 12 atış yaptı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Adrien Thomasson (33 ‘, 84’) Kendini Ayırt Etti. Mikael Lesage maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Strazburg

Strazburg teknik direktörü Julien Stefan’ın bu maçtan önce tam olarak hazırlanmış, yaralanmasız bir grup sayesinde fitness konusunda herhangi bir sorunu yok.

Takım haberleri: Mets

Çoğunlukla güçlü bir oyuncu grubu sayesinde, Metz destekçisi Frederick Antonetti’nin sadece tek fitness sorunuyla mücadele etmesi gerekiyor. Manuel Kabit (trafik kazası) bu oyunda dikkate alınmaz.

💡 Tahmin

Strazburg’un, kendi golünü atmanın zor olabileceği metz’e karşı sıraya girdiklerinde ihtiyaç duydukları golleri muhtemelen alacağını düşünmeye eğilimliyiz.

Tavsiyemiz, bunun sonunda Strasbourg için 2-0 kazanan bir skor için —

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: