Fransa-Finlandiya Dünya Kupası elemelerinin tahmini 2022

Dünya Kupası elemelerinin beklentisi neredeyse sona erdi. Salı günü, Fransa’nın Finlandiya ile buluşacağı Avrupa maçları planlanıyor .

1xbet bonus Fransa — Finlandiya maçıyla ilgili tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımızın yanı sıra en iyi bahis oranlarımız yer almaktadır.

Fransa

Fransa bu maçta 1: 1 berabere kaldıktan sonra oynayacak — Avrupa vs Ukrayna.

Bu oyunda Fransa %61’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 5 golle 16 gol attı. Fransa için masadaki tek oyuncu Anthony Marcial (50‘) idi. Ukrayna hedefe 8, hedefe 3 atış yaptı. Nikolai Shaparenko (44 ‘) Ukrayna milli takımı için kendini ayırdı.

Fransa’nın skorla ilgili herhangi bir sorunu yoktu, son 6 maçının her birinde gol kapısındaydı.

Bu süre zarfında toplam 11’i talep ettiler, ancak bunu yaparken toplam 7’ye izin verdiler. Bununla birlikte, böyle bir plan mutlaka burada devam etmeyecektir.

Finlandiya

Finlandiya, Dünya Kupası elemeleri 1-0’dan sonra bu oyuna girecek-Avrupa, önceki maçında Kazakistan’ı yenecek.

O maçta Finlandiya %57’lik bir topa sahipti ve hedefe 4 vuruşla 13 vuruş yaptı. Finlandiya milli takımı için masadaki tek oyuncu Joel Pohyanpalo (60‘) idi. Kazakistan’ın kapıda 8 atış, kapıda 2 atış var.

Fin savunmasının güvenilir performansları dizisi, kaçırılan top sayısının son 6’sından 4’üne ulaşmasına neden oldu. Bu süre zarfında kendileri 2 gol attılar.

✨ Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Finlandiya’nın bu kadrosunu, kaçırmadan birkaç kez kapıyı bulma şansı yaratmak için kaliteye sahip en az biri olan Fransa milli takımının etrafında dolaşmak için çok sıkı bir işi olması gerekiyor.

Bu turnuvanın sonunda Fransa’nın çarpıcı asgari avantajını 4: 0 olarak görebiliriz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: