Fransa Kupası’nda PSG vs Nice maçının tahmini

Pazartesi günü yapılacak olan Coupe De France maçında PSG Nice’e karşı mücadele edecek.

Paris Saint-Germain –Nice maçına ilişkin tüm tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri betin bonus kodu ve en son bahis oranlarında gösterilmektedir.

Paris Saint-Germain

PSG, Lig 1 Zaferinin sonucunun Reims’e karşı 4-0’lık bir skorla tekrarlanmasını bekleyecek.

O maçta, Paris Saint-Germain% 68’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefe 22 vuruş yaptı. Paris Saint-Germain’in golleri Marco Verratti (44 dakika), Sergio Ramos (62 dakika) ve Danilo Pereira (75 dakika) tarafından atıldı. Stade de Reims hedefe 7, bunlardan 3’ü hedefe vurdu. Vaut Faes (67′ Autogall), Reims takımı için gol attı.

Paris Saint-Germain, son 6 maçın her birinde gol atarak sürekli gol atıyor.

Bu dönemde toplam 15 gol olduğunu belirttiler, kapılarına atılan gol sayısı ise 2 oldu.

Niş

Nice, son maçında Metz’e karşı Lig 1’de 0: 2’lik bir skorla kazandıktan sonra bu maça girecek.

O maçta Nice% 47’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe doğru 7 vuruş yaptı. Nice’in bir parçası olarak goller Hebren Turam (58 dakika) ve Amin Guiri (86 dakika) tarafından atıldı. Metz FC, hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Önceki altı karşılaşmada Nice toplamda 12 gol attı. Nice de bu davaların her birinde protokole girdi. Bu süre zarfında rakipler 3 gol attı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Kişisel toplantılar

29.09.2018 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu toplantıların «Nice» için bir hayal kırıklığı olduğunu gösteriyor. Hiç bir galibiyet elde edemediler, oysa PSG bu maçların% 67’sinde onları yenerek onlara karşı üstünlük sağladı.

Bu maçlar boyunca iki kulüp tarafından toplam 16 gol atıldı, bunlardan 13’ü Le Rouge-et-Bleu ve 3’ü Le Eglon’u attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,67’dir.

Aralarındaki ligin bir önceki maçı, Paris Saint-Germain’in 0: 0 Nice skoruyla sona ermesiyle Ligin 16. maç günü olan 12.01.2021’in 16. maç günü oldu.

O maçta Paris Saint-Germain’in topu% 71’lik bir paya sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 20 vuruş yaptı.

Rakipleri için Nice, 2 hedefe doğru 3 gol attı. Clement Turpen maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: PSG

Nathan Bitumasala (koronavirüs) ve Neymar (ayak bileği yaralanması) PSG yöneticisi Mauricio Pochettino’ya ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Nice

Seçebileceğiniz tamamen yaralanmasız bir grupla Nice teknik direktörü Christophe Galtier, bu maçtan önce fiziksel formundan endişe duymuyor.

🔮 Tahmin

Nice’in bu Paris Saint-Germain takımını kazanma şansının her şeye sahip olduğuna inanıyoruz, ancak onlara attığı kadar çok kişi olmayabilir.

Seçimimiz, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Paris Saint-Germain için 2-1’lik bir galibiyetle çok yakın bir oyun için burada. Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: