Fransa Ligi 1’de Marsilya – Reims maçının tahmini

Reims, Çarşamba günü Velodrome Stadyumu’nda Marsilya ev sahipleriyle 1. Lig maçında konuk olacak.

Marsilya — Reims maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indir’e gidin.

Marsilya

Marsilya taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — Cannet Rocheville’e karşı zafer 4-1’lik bir skorla.

Marsilya için goller Arkadiusz Milik tarafından atıldı (41 ‘, 58’, 90 ‘) ve Luis Enrique (77’).

Son bulguları, Marsilya’nın savunmasının daha fazla direnç gösterdiği gerçeğine ışık tutuyor. Marsilya, son altı karşılaşmada kendi taraflarından attığı golleri 3’e eşit olarak izleyerek gerginliğini koruyor.

Bu karşılaşmadan önce Marsilya, önceki iki maçında Reims’i kaybetmiyor.

Reims

Reims, Reims Saint-Anne Chatillon’a karşı Reims Saint-Anne Chatillon’a karşı 0: 1’lik galibiyetten sonra bu oyuna girdi.

O maçta, Reims’in topun% 74’üne sahip olduğu, 10 vuruşta hedefe 21 vuruş yaptığı maçta. Reims’in protokolündeki tek oyuncu Martin Adelina’ydı (89 ‘). Öte yandan Reims Saint-Anne, kaleye 1 vuruş yaptı ve bunlardan 0’ı hedefe çarptı.

Reims’in savunucularının gergin gösterilerinden oluşan bir dizi, “karşı gollerinin” önceki 6 karşılaşmalarına kıyasla 4 olduğunu gösterdi. Aynı zamanda saldırganları 8 puan aldı. Bununla birlikte, şimdi bu oyunda trendin devam edip etmeyeceğini görmek için beklememiz gerekiyor.

Yüz yüze

05.07.2016 tarihinden itibaren kişisel maçlarının istatistiklerine bakarsanız, bu iki kulüp Marsilya’nın bu maçlardan 2’sini kazandığını, Reims’in 2 ve 2’sinin normal zamanlarda berabere kaldığını gösterdi.

Bu maçlar boyunca toplam 12 gol attılar, bunlardan 6’sı Les Olympiens’i, 6’sı ise Les rouges et blancs’ı attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Bu tarafları içeren ligin önceki karşılaşması Ligue 1. gün maçı 34’te 23/04/2021’de Marsilya’nın 1-3’ünü bitirdiğinde Ligue 1 oldu.

O gün Reims’in topun% 41’i topa sahipti, hedefe 10 vuruş, hedefe 1 vuruş vardı. Protokoldeki tek oyuncuları Nathanael Mbuku’ydu (38 ‘).

Marsilya hedefe 11 atış yaptı, hedefe 6 atış yaptı. Dimitri Paye (41 ‘, 76’) ve Arkadiusz Milik (45 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Maçı Eric Wattele değerlendirdi.

Takım Haberleri: Marsilya

Marsilya teknik direktörü Jorge Sampaoli, seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu düelloda herhangi bir fitness problemi olmayacağına minnettar olacak.

Takım Haberleri: Reims

Çoğunlukla sağlıklı bir oyuncu grubundan, Reims koçu Oscar Garcia’nın sadece tek fitness sorunuyla mücadele etmesi gerekiyor. Arber Zeneli (çapraz bağların kopması) bu oyunu özlüyor.

⚡ Tahmin

Bu maçta Marsilya, Reims’le karşılaştığında muhtemelen kendi golünü atması zor olabilecek gol sayısıyla karşılaşacak.

Bu nedenle Marsilya’nın maçı 2-0 kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: