Fransa Ligi 1’de Rennes vs Monaco maçının tahmini

Rennes, Cuma günü Lig 1 maçında Roaghon Park’ta Monaco ile buluşacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Rennes — Monaco istatistiklerimiz için en iyi bahis oranlarının yanı sıra 1xbet promosyon kodu geçin.

Rennes

Rennes, Lig 1’deki Reims (2:3) maçındaki başarısının ardından başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

O maçta Rennes% 60’lık bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 14 gol attı. Rennes’in kadrosunda goller Benjamin Burijo (39′, 43′) ve Martin Terrier (58′) tarafından belirlendi. Öte yandan Stade de Reims, hedefe 15, bunlardan 7’si de hedefe isabet etti. Reims için Maxime Busey (60′) ve Jens-Lis Kaust (81′) puan aldı.

Son zamanlarda, Rennes sayfaları temiz tutmakta zorlanıyor, ancak aynı zamanda oldukça fazla puan almayı da başarıyorlar. Önceki 6 maçın analizi, Rennes’in 6’sında gol attığını, 5’inde gol attığını gösteriyor. Bunu göz önünde bulundurarak, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Monako

Monaco, önceki Lig 1 maçında 2:1’lik skorla Estacus’u yendikten sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Monaco, zamanın% 56’sına sahipti ve 3’ünün gole düştüğü gole 11 vuruş yaptı. Monaco’nun golleri Cayo Henrique (19′) ve Kevin Wolland (57′) tarafından atıldı. Rakip ESTAC hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. ESTAC için Ike Ugbo’yu (39′) attı.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Monaco, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 6 golü kaçırdı. Savunmada Monaco mükemmel olmaktan uzaktır.

Bu maçtan önce Monaco, ligin önceki üç maçında deplasmanda oynamasına rağmen Renna’ya karşı galibiyetsiz kaldı.

Kişisel toplantılar

07/10/2018tarihinden itibaren önceki maçlarına bakıldığında Rennes’in bunlardan 2’sini, Monaco’yu 3’ünü kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 21 gol atıldı, bunlardan Rennes için 10, Les Rouge et Blanc için 11 gol atıldı. Bu maç başına ortalama 3,5 gol.

Bu iki takımın yer aldığı ligdeki son maç, Monaco’nun Rennes’i 2-1 yendiği Ligin 19. maç günü maçında 22/12/2021’de gerçekleşti.

O maçta Monaco, zamanın% 48’ini topa sahipti ve hedefine 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Goller Wissam Ben Yedder (35′) ve Kevin Wolland (72′) tarafından atıldı.

Rennes hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Martin Terrier (16′) bir gol attı. Yargıç Ruddy Buke.

Takım haberleri: Rennes

Kamaldin Sulemana (sırt yaralanması), Jeremy Zelen (çapraz bağ kopması), Loik Badé (addüktör problemleri) ve Alfred Gomis (parmak kırığı) Bruno Genesio’nun önderliğindeki Rennes’in ekibinden eksik olacaklar.

Takım haberleri: Monaco

Monaco menajeri Philippe Clement, sınırlı kadroya sahip bir takım seçmek zorunda kalıyor. Krepin Diatta (çapraz bağ kopması) ve Jean Marceline (fitness) bu oyunu kaçıracaklar.

⚡ Tahmin

Monaco’nun Rennes’e gol atabileceğine inanıyoruz, ancak bu muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

90 dakikanın sonunda Rennes’i 2-1’lik bir skorla yenecek gergin bir düelloyu bekliyoruz. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: