Fransa Ligi’nde Marsilya – Angers maçının tahmini 1

Angers, Marsilya’nın ev sahibi tarafıyla bir Lig 1 toplantısı için Cuma günü Velodrome Stadyumu’na gidecek.

1xbet turkey Marsilya – Angers maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini resmi web sitesinden indirmenin yanı sıra en iyi bahis oranlarını da okuyun.

Marsilya

Marsilya, Lyon’a karşı önceki oyunlarında Ligde 2: 1 yenilgisinden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

Bu maçta Marsilya, topun% 45’ini elinde tutmayı başardı ve bunlardan biri hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı. Marsilya’nın protokoldeki tek oyuncusu Matteo Gendusi’ydi (10 dakika). Olympique Lyonnais hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe çarptı. Lyon için Jerdan Shakiri (76 dakika) ve Moussa Dembele (89 dakika) gol attı.

Son sonuçları, Marsilya savunucusunun daha fazla sağlamlık gösterdiğini gösteriyor. Marsilya, son altı maçında kalecilerini geride bırakan toplam gol sayısının 4 olduğu göz önüne alındığında rakibine çok az şey verdi. Buna rağmen, bu kalıbın bu maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Angers

Lig 1’deki Saint-Etienne’ye karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Angers durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Angers’in topun% 53’üne sahip olduğu ve 7 tanesi hedefe doğru 7 vuruş yaptığı maçta 4 tanesi hedefe doğru ilerliyordu. Angers’ın kadrosunda yer alan tek oyuncu Batista Mehndi (43′ Autogall) idi. Saint-Étienne hedefe 8, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Formlarına bakıldığında Angers, son 6 maçının 5’inde toplam 9 gol atarken gol attı. Angers’ın savunmasında kesinlikle büyüyecek çok yer var.

Kişisel toplantılar

30 Mart 2019’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Marsilya’nın bu maçlardan 2’sini, Angers’ın ise 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu dönemde aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 8’i Olympiens için, 6’sı da Skopist için atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Aralarındaki ligin önceki maçı, Ligin 7. oyun günü olan 1. Ligin 22.09.2021’deydi ve Angers 0: 0 Marsilya skoruyla sona erdi.

O gün Angers’in topa sahip olmasının% 40’ı ve 1 kanatta gole 9 vuruş vardı.

Rakiplerinden Marsilya’nın kalesine 6 vuruş vardı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Hakem Ruddy Buke’ydi.

🔮 Tahmin

Marsilya’nın topu sık sık göreceğine ve çok sayıda gol anı gerçekleştireceğine inanıyoruz.

Öte yandan Angers’in kendi başına gol atması zor olabilir, ancak dönemler boyunca tehlikeli olduklarını görüyor muyuz?

Böylece Marsilya’nın rahat avantajını sürekli olarak 3: 1’lik bir skorla görebiliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: